Enea Edison Festival – Taste The Music 2021

Line-up Enea Edison Festival otwierają Kwiat Jabłoni, Artur Rojek oraz sanah! Na kod ‘BYLEDOLATA’ wszystkie bilety kupisz z 20% rabatem!

Przed nami Enea Edison Festival – Taste The Music 2021! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie – do zobaczenia w dniach 23 i 24 lipca 2021 roku przy Best Western Hotel Edison w Baranowie. Enea Edison Festival 2021 bilety już w sprzedaży.

Enea Edison Festival 2021 bilety i karnety

III pula – REGULAR TICKETS – dostępne do 29.06.2021 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet dwudniowy: 149 zł
  • Bilet jednodniowy: 99 zł

IV pula – FINAL CALL – dostępne od 29.06.2021 (od godz. 12:00) do 24.07.2021 lub do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet dwudniowy: 169 zł
  • Bilet jednodniowy: 119 zł

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. Regular Tickets). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.


Enea Edison Festival – Taste The Music pierwotnie miał odbyć się w dniach 24-25 lipca 2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa, festiwal został przełożony na kolejny rok. Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia zachowują swoją ważność w nowym terminie i zapewniają udział w festiwalu w najlepszej możliwej cenie!

Enea Edison Festival 2021 » Artyści » Line-Up »

  • 23.07.2021 / Dzień I: Kwiat Jabłoni
  • 24.07.2021 / Dzień II: Artur Rojek, sanah

O festiwalu Enea Edison Festival

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica Jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek.

Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia!

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *