Bow Anderson wydała EP-kę z remiksami

Bow Anderson po świetnym przyjęciu debiutanckiej EP-ki „New Wave” przedstawia wydawnictwo z remiksami – na „New Wave Remix EP” znajdziemy remiksy autorstwa Jamesa Hype’a, Moodshifta czy M-22.

Pochodząca ze Szkocji artystka mogła liczyć na wsparcie Eltona Johna, Radio 1, Apple Music 1 czy Vevo, które zamieściło ją na swojej liście Ones to Watch. Bow Anderson trafiła także do top 20 Spotify Viral Chart oraz zadebiutowała w telewizji, a to wszystko przed wydaniem pierwszej EP-ki.

Soul nakrapiany łzami i refren, który podniesie cię na duchuGuardian Guide
Mocne wokale i zadziorne popowe melodieNotion
Nie da się jej oprzeć… Żywy popowy twist do klasycznego brzmienia
Dork
Brzmienie Motown dla dziewczyn wychowanych na Rihannie… zachwycająceThe Line of Best Fit
Precyzyjny rozkład rozpaczy na czynniki pierwszeObserver
Uwielbiam to! Te kawałki mogą rozpalić cały Edynburg Elton John

Tracklista EP-ki z remiksami prezentuje się następująco:
1. New Wave – James Hype Remix / Extended Mix
2. New Wave – James Hype / Radio Remix
3. New Wave – Moodshift Remix
4. Heavy – Icarus Remix
5. Sweater – M-22 Remix
6. Sweater – French Original Remix

Wyróżniająca się na scenie pop artystka, nieustraszona młoda kobieta – Bow Anderson urodziła się i wychowała we wschodniej części Edynburga. Od trzeciego roku życia uczęszczała na lekcje tańca (do dziś nie znosi baletu), uprawiała też sporty: akrobatykę i pływanie. Jako nastolatka była na dobrej drodze do reprezentowania Wielkiej Brytanii w skokach na trampolinie, jednak bardzo poważny wypadek przekreślił szanse dziewczyny na karierę sportową. Co więcej, istniało poważne ryzyko amputacji bądź utraty możliwości chodzenia. Dzięki wielkiej wewnętrznej sile i olbrzymiej pracy, Bow – mimo czarnych prognoz – stanęła na nogi w pół roku. To właśnie w okresie żmudnej rehabilitacji Anderson odnalazła pasję do komponowania. Wszystko z drobną pomocą ojca, który śpiewał córce każdego wieczoru, by pomóc jej zasnąć. Bow zorientowała się, że ma niezły głos, który mógłby otworzyć drzwi zamknięte przez wypadek. Dziewczyna przeprowadziła się do Londynu na studia, z etyką pracy jak gwiazdy wytwórni Motown oraz z chęcią komponowania hitów jak Rihanna. Jej historia jest jak „Dreamgirls” dziejące się w Szkocji.

W niezwykle trudnych czasach dla debiutujących artystów, Bow Anderson mimo przeciwności wyróżnia się, a jej ciekawy styl został świetnie przedstawiony na debiutanckiej EP-ce. Związki czy kariery sportowe mogą się zakończyć, ale Bow Anderson ma wszelkie predyspozycje, by zostać ze słuchaczami na długo. Stara dusza, nowa fala.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/318650/cb456fb0d1510a88adb7e2394aab8522.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!