DAILY INSANITY dzieli się szczegółami nadchodzącego albumu i udostępnia teledysk do „I Am The Mission”!

DAILY INSANITY kontratakuje wydaniem drugiego singla „ I Am The Mission ” z nadchodzącego albumu . Piosenka to kolejne spojrzenie na miażdżący metal, który DAILY INSANITY dostarczy na swoim nowym albumie! Wydaniu singla towarzyszy nowy teledysk, wyreżyserowany przez niemieckiego reżysera Ronalda Matthesa, który wcześniej współpracował z takimi zespołami jak Slipknot, Volbeat, Machine Head, Kreator czy Sodom.

Mówiąc o nowym teledysku i nowym albumie, główny członek DAILY INSANITY Gene mówi: „Po niedawnym opóźnieniu premiery związanym z wirusami, cieszymy się, że możemy wreszcie zaprezentować fanom wideo do I Am The Mission . z Ronaldem Matthesem, aby stworzyć niesamowitą trylogię wideo opartą na naszej koncepcji albumu i myślę, że rezultat jest niesamowity! Jesteśmy również bardzo szczęśliwi mogąc w końcu ujawnić wszystkie szczegóły nowego albumu, takie jak lista utworów i oszałamiająca okładka. Jestem bardzo dumny z Chronicles Of War i nie możemy się doczekać, aż nasi fani to usłyszą i zabiorą go w trasę! ”

Zamów „Chronicles Of War” w przedsprzedaży TUTAJ !

Od czasu wydania docenionej przez krytyków debiutanckiej EP-ki „Conspiracy” zespół zasłynął kilkoma koncertami w całej Europie – dzieląc sceny z takimi zespołami jak Tankard, Vader, Asphyx i wielu innych. Wydanie debiutanckiego albumu DAILY INSANITY , Chronicles Of War, zostało potwierdzone na 10 września 2021 r . Nowy album na zdjęciu zawiera grafikę zilustrowaną przez Felixa Pirka . Pełna lista utworów to:

01 Agony Of Valkyries
02 Chronicles Of War
03 It Doesn’t Matter
04 Stolen Valor
05 Warchild
06 Marching Drummer
07 I Am The Mission
08 A Lonely Soldier
09 Sleepless
10 Doomsday
11 The Reckoning

Album zostanie wydany cyfrowo, za pośrednictwem wszystkich głównych platform streamingowych oraz fizycznie, jako ściśle limitowany digipak CD z ekskluzywnym bonusowym utworem zatytułowanym „ Desert Storm ”.

W tym roku DAILY INSANITY powróci również na europejskie sceny. Stań się częścią niesamowitej, oldschoolowej nocy thrash metalowej, aby zapamiętać i złapać zespół na ich najbardziej rozległej trasie koncertowej do tej pory!

CHRONICLES OF WAR TOUR
12.06.2021 PL – Warszawa, Metal Cave Klub
10.09.2021 DE – Bautzen, Club Lamporphyr
11.09.2021 DE – Berlin, Ubojnia
24.09.2021 DE – Jena, Rosenkeller
25.09.2021 CZ – Mlada Boleslav, Fararova Sluj
08.10.2021 DE – Hamburg, Astra Stube
12.02.2022 PL – Słupsk, Motor Rock Pub
18.02.2022 PL – Żagań, Klub Elektrownia
19.02.2022 CZ – Praga, Black Pes

Więcej dat koncertów zostanie ujawnionych w odpowiednim czasie. Sprawdź oficjalną stronę zespołu, aby uzyskać linki do biletów i dalsze aktualizacje albumów / tras koncertowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!