Under The Influence wydaje nowy singiel „Cobra Spit”

Australijskie punk czyn Under The Influence (UTI) są ustawione na spadek ich nowy singiel Cobra Spit poprzez Riot Records na 23 marca.

Cobra Spit to kolejny okrutny wybuch metalicznego hardcore punka. Czy poczułeś, że czyjś narcystyczny jad przesącza się przez twoją skórę do mózgu, psując twoje myśli do tego stopnia, że ​​prawie doprowadza cię do szaleństwa? Mam nadzieję, że nie. Cóż, to jest piosenka o manipulowaniu własnym osądem przez narcystyczny wkład innych wokół ciebie. Nie wpuszczaj ich jadu do środka. Bądź sobą, ufaj sobie, poznaj swoją wartość.

Cobra Spit to kontynuacja ostatnich singli Moon Flavored Magnets, Body Parts i akustyczna wersja ulubionej przez fanów Propaganda Leaks. Z każdym wydaniem Under The Influence (UTI) wciąż rośnie grono fanów, gdy stają się jednym z wiodących australijskich Punk Actów.

O POD WPŁYWIE
Dziewiętnaście lat temu w garażu w Dapto (na południe od Sydney, Australia) trzech przyjaciół z liceum, pasjonujących się muzyką punkową i surfingiem, założyło zespół Under the Influence . UTI zagrał jako trójka na lokalnej scenie muzycznej z oryginalnym członkiem Shane Kinerson (Kino), który grał jako główny wokal i grał na perkusji. Na basie grał Luke Malone (Moey), a na gitarze prowadzącej były członek Glen Robinson. W 2009 roku, po kilku zmianach w składzie, Chris Curci dołączył na basie, a Moey na gitarze prowadzącej. UTI kontynuował grę w tym składzie przez kilka następnych lat i nagrał album Wasted Youth. Dzięki solidnej opinii Wasted Youth , Kino zdecydował się zintensyfikować swoją grę wokalną i przekazał perkusję (gra słów zamierzona) Danielowi Southernowi (Chicken Wing). . Przeglądając dyskografię UTI, można usłyszeć skupienie się na doskonaleniu muzyki i ich rozwoju jako zespołu, począwszy od wpływów street punka, po ciężki punk hardcore. Jeśli widziałeś lub słyszałeś pod wpływem tej wysokoenergetycznej kombinacji, będziesz wiedział, że są oddani muzyce, nic nie jest powstrzymywane i jest surowe i intensywne.
UTI wydał swój zabójczy debiutancki album w czerwcu 2019 roku w Riot Records Exchange My Brain, a ich pierwszy singiel Propaganda Leaks zyskał uznanie krytyków w Australii i Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *