NOWY ALBUM HELLOWEEN – DZIŚ STARTUJĄ PRE-ORDERY!

Helloween powraca w wielkim stylu, z dwoma uwielbianymi przez fanów muzykami na pokładzie: Michaelem Kiske i Kai Hansenem!

Nowy album, zatytułowany po prostu „Helloween”, ukaże się 18 czerwca. Dziś startują pre-ordery:

Helloween “Helloween Earbook” https://bit.ly/39edK4Q

Helloween “Helloween LP GOLD” https://bit.ly/31hPqKQ

Helloween “Helloween LP BLACK” https://bit.ly/2P9VyCj

Helloween “Helloween LP PICTURE” https://bit.ly/3srb1wf

Helloween “Helloween” CD https://bit.ly/3feuBZ1

Helloween “Helloween 2CD Limited Edition” https://bit.ly/2PpMmtr

 

Wcześniej, bo już 2 kwietnia będzie można posłuchać pierwszego singla z płyty, 12-to minutowego kolosa „Skyfall”, którego autorem jest Kai Hansen.

Helloween to jeden z najbardziej szanowanych zespołów metalowych i zarazem pionierzy niemieckiego melodyjnego speed metalu. Od 1984 roku występowali na wszystkich najważniejszych światowych festiwalach: Rock in Rio, Wacken, Loudpark w Japonii czy polskim Przystanku Woodstock (dla ponad pół miliona fanów). Przez ponad trzy dekady zespół koncertował na całym świecie między innymi z takimi tuzami jak Iron Maiden, Scorpions czy Ozzy Osbourne. Dyskografia Helloween składa się z 15 albumów studyjnych i 4 albumów live, a na swoim koncie mają 14 złotych i 6 platynowych płyt, których łączna sprzedaż to ponad 10 milionów. Albumy „Keeper Of The Seven Keys 1 & 2” zaliczane są do absolutnych kamieni milowych w historii power metalu.

 

Andi Deris, Michael Kiske, Michael Weikath, Kai Hansen, Markus Grosskopf, Sascha Gerstner i Dani Löble połączyli swoje siły podczas trasy koncertowej PUMPKINS UNITED WORLD TOUR i wówczas fani zaczęli prosić zespół o płytę zarejestrowaną w takim składzie. Życzenie fanów właśnie się spełnia!

Podczas nagrywania albumu użyto oryginalnego zestawu perkusyjnego nieżyjącego bębniarza zespołu, Ingo Schwichtenberga. Nagrań dokonano w studiu Hamburg Home (gdzie zarejestrowano starsze materiały Helloween, takie jak „Master Of The Rings”, „The Time Of The Oath” i „Better Than Raw”) pod okiem wieloletniego producenta zespołu, Charliego Bauerfeinda i Dennisa Warda, natomiast  ostateczny miks powstał w Valhalla Studios Ronalda Prenta (Iron Maiden, Def Leppard, Rammstein). Okładka albumu to obraz berlińskiego artysty Elirana Kantora – fani odnajdą na niej elementy

związane z całą historią Helloween.

Podstawowa tracklista albumu:

01 – Out For The Glory

02 – Fear Of The Fallen

03 – Best Time

04 – Mass Pollution

05 – Angels

06 – Rise Without Chains

07 – Indestructible

08 – Robot King

09 – Cyanide

10 – Down In The Dumps

11 – Orbit

12 – Skyfall

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!