Wax Mekanix – udostępnił wideo do kawałka „Black”

Szybki rockowiec Wax Mekanix wypuścił swój teledysk do utworu „Black”. Utwór pochodzi z jego albumu „Mobocracy”, który ukazał się 20 listopada nakładem Electric Talon Records. Waxim „Wax” Ulysses Mekanix to amerykański muzyk, autor tekstów, wykonawca, producent i członek-założyciel kultowej grupy rockowej NWOBHM Nitro. (Nie mylić z zespołem z Hollywood) Perspektywę i pracę Wax można najlepiej opisać jako surowe, autentyczne, odważne, bezkompromisowe i niepokojące.

Z radykalnie zmienionej Ameryki pochodzi oświadczenie weterana artysty, który jest obecny i jak na swoje czasy. Mobocracy to skoncentrowana kolekcja ostrych, agresywnych, warczących i wyjących piosenek, która czerpie z dziesięcioleci doświadczeń i wpływów Waxa.

Wax mówi: „Jestem podekscytowany, mogąc wydać mój nowy teledysk do piosenki„ Black ”. Ten przerażający, surowy, egzotyczny samorodek został napisany i nagrany z moimi kumplami z Crobota, Brandonem Yeagleyem i Chrisem Bishopem. Postanowiliśmy połączyć moje wpływy i doświadczenia vintage z XX wieku z ich funkową, odjazdową wrażliwością XXI wieku. „Czarny” to złowieszczy okres dwóch stuleci w 5 minut i 5 sekund ”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *