„PINK PEPPER’’ – TRZECI TELEDYSK Z NOWEGO ALBUMU PINK FREUD „PIANO FORTE BRUTTO NETTO”

Po ,,B4” to kolejny klip zrealizowany samodzielnie przez Pink Freud. Zdjęcia do materiału wykonane zostały przez Wojtka Mazolewskiego podczas pobytu w Kalifornii w 2019 roku, wsparte o ujęcia z Venice Beach z Los Angeles oraz Santa Monica. Za montaż teledysku odpowiedzialny jest Borys Dubański.

Dzięki unikatowej technice basowej utwór „Pink Pepper” wzbogacony został o brzmienia gitarowe i akordowe, choć wszystko realizowanie jest w ramach klasycznego freudowskiego instrumentarium: bass, instrumenty dęte i perkusja.

Kompozycja nawiązuje do tęsknoty za swobodą i wolnością, których w ostatnim czasie tak bardzo nam brakuje. Czerpanie z bogactwa natury, spotkania z przyjaciółmi, możliwość pójścia w takim kierunku, w jakim się chce – bez ograniczeń, to wszystko, co kiedyś wydawało się tak powszechne i oczywiste. Razem z Wami czekamy na powrót normalności.

Nominowana do „Fryderyka 2020” płyta “piano forte brutto netto” ukazała się jesienią 2020 roku nakładem Mystic Production.

Już niebawem zespół ogłosi pierwsze od wydania albumu koncerty, więc nareszcie będzie można posłuchać tych wersji na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!