Rag’n’Bone Man i P!NK zapowiadają wspólną piosenkę!

Już niedługo każdy z fanów będzie mógł usłyszeć niesamowite połączenie wokali Rag’n’Bone Mana i P!NK!

Artyści zapowiedzieli wspólny singiel „Anywhere Away From Here”, który znajdzie się na nadchodzącym albumie Brytyjczyka „Life By Misadventure”. Piosenka będzie miała premierę 9 kwietnia. Przy tworzeniu utworu udzielali się Ben Jackson-Cook, Simon Alredem, Dan Priddy i Mark Crew. Utwór opowiada o uczuciu dyskomfortu w towarzystwie.
„Ten kawałek to szczere spojrzenie na chęć zniknięcia z niekomfortowych sytuacji. Opowiada o słabościach, które wszyscy mamy. To zaszczyt, że P!nk pojawiła się w tej piosence i ogromne się cieszę, że mogłem z nią współpracować.” – mówi o kawałku Rory.
„Po raz pierwszy spotkałam Rag’n’Bone Mana podczas europejskiej trasy w 2017 roku, niedługo po tym jak usłyszałam „Human”. Od tego momentu zakochałam się w jego głosie. Gdy go poznałam od razu zauważyłam, że ma wspaniała duszę. Wiedziałam, że chcę z nim współpracować. Singiel „Anywhere Away From Here”  to dla nas idealna piosenka. Ogromnie się cieszę, że mogłam być jej częścią.” – mówi P!NK.
Poprzedni singiel artysty „All You Ever Wanted” znalazł się na playlistach wielu stacji radiowych w całej Europie, w tym Radia Zet, RMF FM, Radia Eska, Antyradia, Eski Rock i Muzo.fm. Artysta pojawił się ostatnio w programach Comic Relief, Later…with Jools Holland oraz w Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway.
Rag‘n’Bone Man wybrał się do Nashville, żeby nagrać swój nowy album i wrócił do Wielkiej Brytanii tuż przed wybuchem pandemii. Mimo, że na tym projekcie usłyszymy sporo bluesa i soulu, artysta postanowił poszerzyć swoje brzmienie oraz warstwę liryczną ukazując tym samym jego emocjonalność w każdym wersie. Za większość produkcji na krążku odpowiada Mike Elizondo (Eminem, 50 Cent, Fiona Apple, Alanis Morissette).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!