TRUCKER DIABLO wydali nowy singiel i teledysk „I Am Still Alive”

TRUCKER DIABLO wydaje trzeci singiel „I Am Still Alive” z nadchodzącego albumu „Tail End of a Hurricane”. Prawdziwy rockman stadionowy, napisany tuż przed pandemią i piosenka o przetrwaniu. Słońce gaśnie, podkręć głośność, podziel się z przyjaciółmi i grupami, kup album … Drink Many Beers, Destroy.

Ten album zawiera kilka dywersji na głównej drodze, po której zwykle jeździ Big Truck, niemal punkowe podejście do “ Insects ” z komentarzem społecznym na temat tego, że wszyscy jesteśmy tylko robotniczymi owadami, które karmią wszystko do korporacyjnej maszyny, aby mogły ukraść naszą istotę. Zamykający utwór „Bury The Ocean” był ostatnim utworem napisanym na ten album, a jego miażdżąca gitara i budowanie do epickiego zakończenia są siedzącym przypomnieniem, że chociaż czasy są teraz trudne, wyjdziemy z drugiej strony tej sytuacji!

Zamów album w przedsprzedaży tutaj:
http://bigtruckkeepsonrolling.com/shop/
https://truckerdiablo.bandcamp.com/

Jedyną rzeczą, jakiej oczekujesz od Truckera, są wielkie riffy, świetne refreny i świetne występy, a ten album nie zawodzi, jeśli chodzi o śpiewanie razem z Rock Kids lat 80., energię Insects, krótki, ostry cios „Slow Dance”. lub wyluzowana opowieść “ Woodstock to Vietnam ”, w której dwoje przyjaciół W ruchu hipisowskim lat 60. wybiera różne ścieżki życia, będziesz wiedział, że otworzyłeś drzwi frontowe, aby zobaczyć zaparkowaną na zewnątrz Wielką Ciężarówkę, silnik bieg, spaliny wypompowywane z rury, zapraszająco otwarte drzwi ……….

https://www.facebook.com/ TRUCKER DIABLO /
https: // trucker diablo.bandcamp.com/
https://twitter.com/truckerdiablo
http://www.bigtruckkeepsonrolling.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *