FICTION SYXX wypuszcza teledysk „Innocence”, w którym występują byli członkowie BILOXI, XYZ, KING KOBRA

Amerykański progresywny zespół hardrockowy, FICTION SYXX feat. byli członkowie Biloxi, XYZ, król KOBRA, wydali teledysk do „ Innocence ”, to 3rd single dzisiaj i pochodzi z nadchodzącego 3 albumu „Ducha ojców moich byłych”, która jest kontynuacją do ich 2 uznaniem wcześniejsze wydania „ Tall Dark Secrets ” wydany w 2017 r. i „ The Alternate Me ” wydany w 2019 r.

Innocence ” to piosenka odnosząca się do czasów, w których się znajdujemy, rzeczy, które bierzemy za pewnik, ludzi, których bierzemy za pewnik. Wszyscy jesteśmy zabierani na przejażdżkę. Musimy wrócić do miejsca, w którym kochamy i szanujemy innych za to, kim są, a nie za to, w co wierzą, jak wyglądają lub skąd pochodzą.

FICTION SYXX łączy progresywny hard rock z nutą melodyjnego rocka. Pierwsze wydawnictwo z tego projektu było sposobem na zebranie razem utalentowanego rdzenia doświadczonych muzyków w celu stworzenia dźwięku i doświadczenia, które różni się od pozostałych.

Trzon zespołu pozostał niezmienny, poza jedną zmianą – Larry Hart (King Kobra / Montrose) na gitarze basowej przejął rolę Tony’ego Franklina, który grał na basie na debiutanckim wydawnictwie. Przygotuj się na piosenki z historią do opowiedzenia, mieszanką melodii, harmonii, szybującego slajdu, a czasem SHRED!

FICTION SYXX to:

Mark Allen Lanoue – główny wokal i gitara ( BILOXI , PERSIAN RISK , MESSAGE )
JK Northrup – Guitar, B.Vocals & Production ( XYZ , KING KOBRA )
Rory Faciane – Drums (BILOXI, upadek z EDEN)
Larry Hart – gitara basowa ( KING KOBRA , MONTROSE )
Eric Ragno – Keyboardy ( THE BABYS , JOE LYNN TURNER )

W każdym wydaniu jest pasja, by zrobić ostatnią. Muzykalność, złożoność piosenek, produkcja i haczyki. Wszystko zmaksymalizowane dla przyjemności fanów.

FICTION SYXX , to mózgowe dziecko autora tekstów / wokalisty / gitarzysty, Marka Allena Lanoue . Ale jak wszystkie pomysły, także muzyczne, nie chodzi tylko o pisanie; chodzi o dostawę. Tak więc, od czasu napisania pierwszej piosenki w 2016 roku, zatytułowanej „ Welcome to my Nightmare ”, zespół i chemia między Markiem Lanoue i JK Northrupem stała się jak zespół braci, którzy dokładnie wiedzą, co dodać, aby każdy utwór był niesamowity.

www.fictionsyxxrocks.com
www.facebook.com/fictionsyxxrocks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *