Zespół INFAMOUS STIFFS z południowej Kalifornii wydał burzliwy nowy singiel i gwiazdorski teledysk „Freak Parade”

Jest lato 2020 roku, szczyt globalnej pandemii Covid 19. Kalifornia jest zablokowana. Więc co zrobisz, jeśli jesteś INFAMOUS STIFFS i właśnie skończyłeś nagrywać swój album? Nakręć film ze wszystkimi swoimi ulubionymi przyjaciółmi… oczywiście z dystansem społecznym i bezpiecznie.

Nakręcony w LA „Freak Parade” jest hołdem dla nas wszystkich, młodych i starych, którzy na dobre i na złe powinniśmy żyć po swojemu. Film został wyreżyserowany przez Gabby O’Neill i zmontowany przez Nathana „Karmę” Coxa wraz z reżyserem zdjęć Christopherem Blauveltem. Twoim narratorem jest Jack Grisham z TSOL .

Obsada wideo czyta jako kto jest kim na scenie punkowej. Szukaj występów z:
Jack Grisham – TSOL
Noodles – The Offspring
Axel G. Reese – The Gears
Johnny 2 Bags – Social Distortion
Rikk Agnew – młodzież
Tim Armstrong Rancid, Transplants
Greg Hetston – Circle Jerks, Bad Religion
Howie Pyro – D Generation, Danzig
Marko 72 – Sugarcult
Farrell Holtz – Decry
JP Sin – Narcoleptic Youth
Jula Bell – Bulimia Banquet
Clint Weinrich – Guttermouth
Shepard – Pigmy Love Circus
Annie Hardy (artystka solowa)
Alisa Wood (artystka solowa)
Jeff Hilliard (osobowość w You Tube)

INFAMOUS STIFFS podpisał kontrakt z Die Laughing / Golden Robot w grudniu 2020 roku. „Freak Parade” z ich nadchodzącego debiutanckiego albumu Kill For The Sound, wyprodukowanego przez Davida Irisha, jest dostępny na platformach cyfrowych. Pojawi się cyfrowe wydanie pełne 13 utworów i limitowana edycja 12-calowego winylowego LP.

WALKA NIESŁAWNE SZTYFY
Założeni w 2019 roku w południowej Kalifornii, członkowie Infamous Stiffs spędzili dziesięciolecia grając punk rock ‘n’ roll w różnych wcieleniach … wszystkie drogi prowadzące do stanu brzmienia, jakim jest Infamous Stiffs. Nieustanny atak głośnych, zakaźnych haków i wstrząsów, które sprawią, że się poruszysz!

Niesławne sztywniaki to:
Scott Wilkins – wokal: znany również jako „Snotty Scotty”, dawny głos i warczenie przed CD2 (Condemned to Death), Verbal Abuse , Electric Frankenstein i Hollywood Hate .
Jim Perrault – Bass: Ostatnio znany ze swoich powiązań z osławioną Graceland Mafia hrabstwa Orange, a także spędzania czasu z The Legendary Swagger i The County Stars.
Mark Pananides – Guitar: także absolwent Hollywood Hate . Inne wcześniejsze zespoły to Nardcore’s Rat Pack , The Living End (amerykański zespół, który spotykał się z australijskim), a także występował w Junkyard jako występ na szeregu randek.
John Gilhooley – gitara: Wcześniej z Huntington Beach, ulubieńca ska-punka The Zero Class , John jest również od dawna i nie jest tak niesławny So Cal. fotoreporter muzyczny.
Perkusista Ryland Steen, były Reel Big Fish i obecny perkusista klasycznego zespołu rockowego America (tak, America ) wniósł swoje umiejętności do zespołu, tworząc debiutancką płytę.

Infamous Stiffs zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z punk rock’n’rollem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *