Allen Key: poznaj brazylijski zespół, który wygrał konkurs z ponad 10 000 zespołami

Brazylijski zespół Allen Key zwrócił na siebie uwagę w kraju i za granicą dzięki absolutnie obiecującej pracy, która niedawno dokonała ewolucyjnego skoku w kierunku sukcesu, wygrywając konkurs Girls Rock, promowany przez słynnego latynoamerykańskiego biznesmena Paulo Barona przy wsparciu Aline Cardoso i Rádio. Pocałuj FM. Z tej okazji zespół został wybrany jednym z pięciu zwycięzców spośród około 10 000 zarejestrowanych zespołów, przez jury złożone między innymi z Tarja Turunen (Tarja, ex-Nightwish), Priki Amaral (Nervosa).

Założony przez młody, ale doświadczony zespół kierowany przez zaraźliwą i utalentowaną wokalistkę Karinę Menasce, potężny duet gitarowy Pedro Fornari i Victor Anselmo oraz wybuchowy bas i perkusję Williama Moury i Felipe Bonomo, którzy poprzez swoje wpływy w zespołach takich jak Linkin Park, Evanescence , Metallica i Pantera, stworzyli bardzo potężny i imponujący Hard’n Heavy. W tej formacji zespół udał się do studia, aby nagrać swój pierwszy album, aw studiu „The Lash Rhino”, który jest wydawany kawałek po utworze od 2020 roku, mając już dwa single wydane dla „Straw House” i „Goodbye” oraz piękny teledysk „Goodbye”.

W 2021 roku zespół ogłosił wydanie swojego najbardziej ambitnego dzieła, singla i teledysku do „Granted”, które zostało wyprodukowane przez znanego producenta Leo Liberti, który współpracował z takimi zespołami jak Megadeth, Angra, Creedence, Dee Snider, Europa i inni. „Granted” będzie dostępny na kanale YouTube zespołu i platformach streamingowych od 23 kwietnia, ale do czasu premiery obejrzyj wideo „Goodbye” i „Straw House” Lyric Video ”:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *