MYLES KENNEDY – nowe animowane video do utworu “Get Along”

Już za kilka tygodni ukaże się drugi solowy krążek MYLESA KENNEDY’EGO i artysta ujawnia teraz kolejny oficjalny teledysk promujący albumThe Ides Of March”. Najnowszy klip artysty powstał do pierwszej kompozycji na płycie, utworu “Get Along” i jest to krótkometrażowy animowany film oparty na pomyśle Kennedy’ego, który zrealizowany został przez reżysera Ollie Jonesa. Z Jonesem współpracowała dwójka animatorów:  Jake Lava oraz Sam Clark i wspólnie opowiadają oni historię o tym, jak społeczeństwo i ludzie wpływają na królestwo zwierząt, przestawiając grupę zwierzaków żyjących w lesie, które łączą siły, by razem walczyć z zanieczyszczeniem środowiska i swoich domów oraz z ekspansją korporacji wycinających lasy, a Kennedy  w tle śpiewa przejmujący tekst: “Dlaczego po prostu nie możemy się dogadać?”.

 

Takie zwierzęta jak m.in. niedźwiedź, bobry, jelenie a nawet żółw ninja łączą swoje siły pod przewodnictwem mądrej sowy, by  chronić swoją ziemię i przekazać wiadomość, że wszyscy muszą współpracować na rzecz lepszego świata.

“Get Along” to już trzeci numer, który promuje nadchodzący krążek Kennedy’ego  “The Ides Of March”, który ukaże się 14 maja w barwach Napalm Records.­ Podczas gdy na “Year Of The Tiger” Kennedy szedł bardziej w akustyczną stronę, na “Ides Of March” artysta koncentruje się na gitarze elektrycznej i pokazuje się jako gitarzysta/ autor piosenek.

Takie utwory jak “A Thousand Words,” “Wake Me When It’s Over” oraz “Moonshot” prezentują różnorodne aranżacje muzyczne, które przyciągają fanów Mylesa we wszystkich jego projektach na całym świecie.

 

Pierwszy singiel “In Stride” grany jest w rockowych stacjach na całym świecie, na niemieckiej liście Rock Radio Airplay Charts utwór  znalazł się w Top4,  a na amerykańskiej liście Active Rock – Top30. Myles udostępnił również tytułowy numer z płyty “The Ides Of March” , trwa dokładnie 7:39 i świetnie ukazuje muzyczny kunszt artysty oraz jego kompanów w osobach perkusisty i długoletniego przyjaciela Zia Uddina i  basisty/ manager Tima Tourniera. Płyta “The Ides Of March” wyprodukowana została przez Michaela “Elvisa” Baskette’a.

Lista utworów:

1) Get Along
2) A Thousand Words
3) In Stride
4) The Ides of March
5) Wake Me When It’s Over
6) Love Rain Down
7) Tell It Like It Is
8) Moonshot
9) Wanderlust Begins
10) Sifting Through The Fire
11) Worried Mind

Płyta “The Ides Of March” dostępna będzie w następujących formatach:
– Album w wersji cyfrowej
– 1 CD
– 1 CD Digi  (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),
– 2 LP z czarną płytą
– 2 LP z szarą płytą (poza USA)
– 2 LP z płytą w kolorze przeźroczystej, butelkowej zieleni (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 400 szt.),
– limitowana edycja dla najbardziej zagorzałych fanów: 2 LP z bezbarwną płyta z plamami zieleni/ bieli/ fioletu + wydruk na aluminium (SOLD OUT)
– Limited Deluxe Box: świecący w ciemności winyl + grafika okładki + 7” świecące w ciemności demo singla  “A Thousand Words” + wisiorek+ slipmata (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 700 szt.),

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *