Hellbound wydaje teledysk do „Screaming in the Dark” z Ralfem Scheepersem z Primal Fear

W tym okresie pandemii, który żyjemy przez około 1 rok, wielu artystów współpracowało, a nawet uczestniczyło w tworzeniu materiału innych zespołów, mając na celu wzmocnienie i utrzymanie sceny Heavy Metal w tym bardzo skomplikowanym okresie, w którym żyjemy, zwłaszcza ci, którzy żyć muzyką.

W przypadku zespołów w Europie te collaby mają jeszcze większy wpływ, ponieważ artyści, którzy pracują w tych krajach w ogóle, są dość znani w oczach publiczności na całym świecie, jak to ma miejsce w przypadku Ralfa Scheepersa, wokalisty Primal Fear. , który wziął udział w drugim albumie szwedzkiego zespołu Hellbound, w utworze „Screaming in the Dark”, który został właśnie wydany w teledysku z udziałem Ralfa.

Wynik nie mógł być inny. Klip wideo był niesamowity i można go zobaczyć poniżej:

Biorąc pod uwagę obecną formację z Miiką Rudin na wokalu, Nicklasem Bäckströmem na basie, Davidem Ekevärnem na perkusji i Henrikiem Mikaelssonem na gitarze i Mathiasem Nylénem na gitarach, Hellbound śledzi proces promowania swojego najnowszego albumu „Overlords”, z którego trzech innych ukazały się również doskonałe teledyski do piosenek „Too Fast To Die”, „Overlords” i „Towers Burning”. Sprawdź ten i pierwszy album zespołu na głównych platformach streamingowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *