Dawid Podsiadło ponownie przekłada koncerty na stadionach!

Niestety, ale koncerty Dawida Podsiadły zaplanowane na czerwiec tego roku nie dojdą do skutku. Powodem jest oczywiście pandemia COVID-19. Artysta ma jednak nadzieję, że po wakacjach imprezy masowe będą możliwe do zrealizowania.

Artysta napisał na swoim Facebooku:

Jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. Tak było również z koncertami stadionowymi Dawida Podsiadło (moimi), które przenieśliśmy na czerwiec 2021 z wiarą, że tak odległy termin pozwoli nam bez przeszkód zrealizować te plany. Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy.

Wspomniane terminy to:

  • 4.09.2021 – Stadion Gdańsk (koncert wyprzedany)
  • 18.09.2021 – Stadion Wrocław
  • 25.09. 2021 – Stadion Śląski (koncert wyprzedany)

Wcześniej zakupione bilety na wspomniane koncerty zachowują ważność.

Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach. Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy dadzą znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy – jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *