List miłosny do rock‘n’rolla – Sinplus prezentuje „Private Show (My RnR)”

Sinplus zaprezentował nowy singiel „Private Show (My RnR)”. Utwór promuje album duetu, który ukaże się w maju. Najnowszy kawałek to ekspresja miłości braci do chwytliwych gitarowych brzmień.To będzie pierwszy album, który brzmi dokładnie tak jak to sobie wyobrażaliśmy od samego początku. Czysty rock’n’roll –mówią tworzący zespół Sinplus bracia Gabriel i Ivan Broggini.Potwierdzeniem tej deklaracji jest promujący wydawnictwo numer „Private Show (My RnR)”:

Nowy album Sinplus „Break The Rules” ukaże się 7 maja. Wydawnictwo powstawało głównie w domowym studiu muzyków. Bracia zaprosilido współpracy producenta JT Dalyz Nashville. Tytułowy singiel „Break The Rules” zdobył już uwagę najważniejszych rockowych rozgłośni na świecie, również w Polsce. Dla braci Broggini rock to bardziej energia niż gatunek muzyczny.

Taka właśnie ma być też dla słuchaczy płyta „Break The Rules” –bezkompromisowa, porywająca i pełna pasji.

Sinplus –„Break The Rules”Premiera:

7 maja 2021

Preorder płyty: https://sinplus.net/breaktherules

Posłuchaj „Private Show (My RnR)”: https://youtu.be/SjM35NZPhQEPosłuchaj

“Break The Rules”: https://youtu.be/0sM-PKgWXIo

Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Pochodzą ze Szwajcarii, wychowywali się w domu, w którym zawsze grała muzyka. W bardzo młodym wieku zaczęli pisać własne utwory, wśród swoich pierwszych inspiracji wymieniają U2, The Cure, Jacka White’a i The Killers. Ostatni rok był dla nich bardzo burzliwy, a muzyka okazała się najlepszą formą odreagowania od rzeczywistości. Sinplus mają na swoim koncie kilka nagród muzycznych, w tym MTV Europe Music Awards.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *