10 SEKRETÓW MM Soni Bohosiewicz rozmowy o … hejcie

Wydana w Dzień Kobiet płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” zainspirowana postacią Marylin Monroe oraz niezapomnianymi utworami z epoki stała się idealnym pretekstem do poruszenia ważnych tematów, aktualnych już wtedy i dziś.

W intymnych rozmowach przeprowadzonych z wyjątkowymi gośćmi: Joanną Koroniewską, Agnieszką Hekiert, Tomaszem Kotem oraz Tatianą Mindewicz-Puacz, Sonia Bohosiewicz porusza ważne problemy społeczne, takie jak wszechobecny hejt, uzależnienie wysokości zarobków od płci, wizerunek i narzucane nam kanony piękna czy zdrowie psychiczne w czasach pandemii.

Sonia, debiutująca w roli hosta, mistrzowsko poprowadziła rozmowy w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Efektem są 4 szczere, bezkompromisowe i naturalne rozmowy, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziś zapraszamy do obejrzenia premierowej rozmowy zainspirowanej utworem „I Wanna Be Loved By You” z udziałem specjalnym Joanny Koroniewskiej, od której możemy uczyć się na czym polega samoakceptacja, co znaczy mieć dystans do siebie i jak skutecznie walczyć z hejterami. 

A już w przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejne odcinki z Agnieszką Hekiert, o tym jaką rolę spełniają pieniądze w rozmowie inspirowanej „One Silver Dollar” oraz z Tomaszem Kotem o wizerunku i tym, jakie są współczesne kanony piękna i czy warto za nimi podążać w rozmowie „My Heart Belongs To Daddy”.

W wartościowej, a także bardzo potrzebnej w dzisiejszych czasach rozmowie z psychoterapeutką, trenerką i couchem Tatianą Mindewicz-Puacz zainspirowanej utworem „Feeling Good” otrzymacie cenne wskazówki, jak żyć w czasach pandemii i nie zwariować. Na tę dwuodcinkową rozmowę o zdrowiu psychicznym i technikach radzenia sobie z nową rzeczywistością zapraszamy w ostatnim tygodniu serii.

Przypominamy, że pretekstem do rozmów jest wydana w marcu płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” – którą możecie zakupić na Empik.com i kulturalnysklep.pl oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98972-10-sekretow-MM.html

Płyta w serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Sonia10sekretow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *