Nowe otwarcie Beaty Kozidrak! Artystka zapowiada singiel „Gambit”!

Diva polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak nie zwalnia tempa!

W dniu swoich urodzin oraz premiery autobiografii „Beata. Gorąca Krew” Artystka rozpocznie oficjalnie kolejny rozdział w swojej karierze muzycznej! „Gambit” – taki tytuł nosi singiel, który będzie pierwszą zapowiedzią czwartego, solowego albumu Artystki. Premiera utworu już 4 maja!
„Gambit to określenie szachowe, ale bardzo spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać” – mówi wokalistka, zdradzając co nieco o nowym utworze w jednym z wywiadów.
Emocje wokół nowego utworu podsyciło także zdjęcie Beaty z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów –  Łukaszem Simlatem. Z publikacji w mediach społecznościowych Artystki można było wywnioskować, że tego dnia szykowała kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Pomimo, że szczegóły teledysku do „Gambitu” nie są jeszcze znane, to udział aktora w nowym klipie wydaje się już być oczywisty.
Ostatni album Beaty – „B3” został wydany w 2016 roku i promowały go takie hity jak „Upiłam się Tobą” czy „Bingo”. Choć od wydania płyty minęło prawie pięć lat, fani Beaty nie mogli przez ten czas narzekać na nudę. Artystka wzięła udział w zaskakujących projektach muzycznych takich jak Albo Inaczej (cover Zippery „Bez ciśnień”), Miasto Muzyka (przebój „Bliżej” w produkcji Duita) oraz #hot16challenge2. W 2018 roku świętowała 40-lecie zespołu BAJM wyruszając w trasę koncertową, a rok później pojawiła się w viralowej reklamie serialu Netfliksa – „Orange is The New Black”.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/326214/8c2afa6bf82e16be05c3129e15ed28fb.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *