?? DZIWNA WIOSNA ?? wjeżdża z zaje…fajną live sesją do najnowszego singla „Odejdź” ??

Nazwane już wielką nadzieją polskiego rocka, Christiną Aguillerą grunge’u i Wilkami death metalu rakietowe trio Dziwna Wiosna powraca z czwartym singlem! “Odejdź” to opowieść o odrzuceniu, miłości i wku.. rzeniu.

To już czwarty singiel waszych ulubionych rockandrollowców w średnim wieku. Pamiętacie, kiedy ostatnio jakiś polski zespół miał aż tyle fajnych piosenek, żeby wydać cztery single? No. A będzie jeszcze piąty.

***

Warszawskie trio Dziwna Wiosna to Dawid Karpiuk, Łukasz Moskal i Wojtek Traczyk, którzy w czasach przed apokalipsą występowali jako Superhuman Like Brando. Wymieszali alternatywę, grunge, country, Christinę Aguillerę i death metal, dorzucili coś nielegalnego od siebie i nagrali płytę, która już zmiotła ich z planszy.

Moskal i Traczyk to najlepsza sekcja rytmiczna w PL, znana z wielu fantastycznych, a czasem nawet średnich płyt. Karpiuk muzycznie wyraźnie odstaje, ale stawia na naturalność i chodzą słuchy, że wcale tak źle nie jest. Połączyła ich przyjaźń, młodość i miłość do zajebistości.

Pytacie w listach, kiedy płyta. Odpowiadamy: 18 czerwca. A od dziś możecie zamawiać płytę w przedsprzedaży na Kulturalnysklep.pl, a od jutra na Empik.com.
https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99070-Dziwna-Wiosna.html

Chcesz więcej? Sprawdź http://bit.ly/DziwnaWiosna2021 

… I W KOŃCU STARTUJE DŁUGO WYCZEKIWANA PRZEDSPRZEDAŻ PŁYTY!!!  

https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99070-Dziwna-Wiosna.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *