The Picturebooks ponownie w Polsce

Duet zaprezentuje się 29 marca 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat! Choć w social mediach The Picturebooks nie znajdziemy zbyt wielu informacji o ich planach wydawniczych, dyskografia grupy stale się poszerza. Od początku 2021 roku muzycy niespodziewanie wzbogacili ją o utwory nagrane we współpracy z takimi artystami jak: Neil Fallon (Clutch), Ryan Sinn (The Distillers) czy Dave Dinsmore (Brant Bjork).

Już wkrótce czeka nas premiera kolejnej kolaboracji Niemców. Utwór „Rebel”, z udziałem wokalistki Halestorm – Lzzy Hale, usłyszymy 14 maja 2021 roku na kanale wytwórni Century Media Records.

The Picturebooks zaprezentują się 29 marca 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Bilety na koncert są już dostępne w przedsprzedaży na: SKLEP KNOCKOUT.


THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny:

Wyglądają jak rodzeni bracia, którzy nigdy nie wystawili nosa poza swoje rodzime miasteczko w Arizonie. Tymczasem Philipp Mirtschink (bębny) i Fynn Claus Grabke (gitara i głos), rodzeństwem nie są, pochodzą z Nadrenii Północnej-Westfalii, ale łączy ich miłość do motocykli i równie ciężkiego jak ich maszyny blues rocka, sowicie posypanego pustynnym piaskiem. Na ich ostatni póki co album – “The Hands of Time” (2019) – warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na gościnny udział wspaniałej Chrissie Hynde z The Pretenders, ale przede wszystkim dlatego, że to porywające, znakomicie brzmiące numery. Halo, czy to The Black Keys? Uważajcie, The Picturebooks po was jadą!

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

Wystąpią:
THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny

Kiedy: 29 marca (wtorek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *