Znamy datę i miejsce ROCK & LOVE FESTIVAL 2021!

ROCK & LOVE Festival odbędzie się 17 i 18 (piątek-sobota) września w krakowskim klubie KWADRAT. Organizatorzy właśnie zakończyli etap zbierania zgłoszeń do festiwalu, ogłaszając jednocześnie  termin oraz miejsce muzycznego wydarzenia.

Do 5 maja zespoły i soliści rockowi mogli zgłaszać się do wydarzenia, które już w tamtym roku narobiło dużo szumu – październikowa edycja, która odbyła się w samym epicentrum drugiej fali COVID 19 w Polsce była jednym z nielicznych jasnych punktów koncertowych tego okresu. Świetna jakościowo transmisja online umiliła wielu ten trudny czas.

W tym roku zgłoszeń było jeszcze więcej. Otrzymaliśmy około 150 zgłoszeń, wszystkie zespoły zauroczyły nas swoim graniem – mówi Mariusz Zając, organizator. Po chwili dodaje: Jednak możemy wybrać tylko 13 zespołów. Wybór jest bardzo trudny, jesteśmy w fazie wyłaniania tych najlepszych. Już w najbliższych dniach na stronie oraz social mediach festiwalu będą pojawiać się nazwy i sylwetki tych, którzy zostali wybrani.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się zarówno offline, jak i online! Oprócz tego, na scenie Kwadratu pojawią się też niespodzianki, organizatorzy zaproszą gości specjalnych. A wszystko to będzie możliwe również dzięki współpracy z klubem Kwadrat – krakowskim miejscem z tradycjami, który zawsze hołdowało muzyce rockowej. Będzie naprawdę artystycznie, ale też profesjonalnie – podsumowuje Mariusz Zając. Zapraszam wszystkich spragnionych szczerego, energetycznego grania.

Już za chwilę ROCK & LOVE ogłosi swój line-up. Żebyście byli na bieżąco, sprawdzajcie kanały festiwalu!

WWW https://rockandlove.pl/

FB https://www.facebook.com/Rock-Love-402934073453905

INSTAGRAM https://www.instagram.com/rockandlovefestival/

YT https://www.youtube.com/channel/UCI_nbnWoxK3oo6LmDLpNmMw

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *