10 SEKRETÓW MM Soni Bohosiewicz rozmowy o … wizerunku ? Zapraszamy na kolejny odcinek serii z udziałem specjalnym Tomasza Kota

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Soni Bohosiewicz rozmowy o… tym razem z udziałem aktora filmowego i teatralnego Tomasza Kota, w szczerej, ale nie pozbawionej poczucia humoru rozmowie „My Heart Belongs To Daddy” o wizerunku i o tym, jakie są współczesne kanony piękna i czy warto za nimi podążać. 

Poprzedni odcinek z gościnnym udziałem Agnieszki Hekiert, wokalistki jazzowej, kompozytorki i trenerki śpiewu, m.in. o tym jaką rolę w życiu spełniają pieniądze oraz czy nadal istnieje nierówność płac względem płci, w rozmowie inspirowanej utworem „One Silver Dollar” jest do obejrzenia na kanale Artystki :

Premierowy odcinek serii z udziałem debiutującej w roli hosta Soni oraz Joanną Koroniewską w roli gościa na temat samoakceptacji oraz radzenia sobie z hejtem w rozmowie inspirowanej utworem „I Wanna Be Loved By You” dostępny na kanale YouTube:

Przypominamy, że inspiracją do powstania cyklu rozmów jest wydana w marcu płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” – którą możecie zakupić na Empik.com i kulturalnysklep.pl oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98972-10-sekretow-MM.html

Płyta w serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Sonia10sekretow

Film na YouTube: https://youtu.be/1m6HZFOhJKc

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *