INFAMOUS STIFFS wydaje nowy singiel i teledysk „ Shakedown ”

Rockowcy z SoCal, INFAMOUS STIFFS, powrócili ze swoim nowym singlem i teledyskiem „Shakedown” , który jest teraz wydany przez Die Laughing Records / Golden Robot Records . INFAMOUS STIFFS przywracają życie na scenie punkowej, a dowody są tam w „Shakedown”.

„Shakedown” to nieustępliwy singiel, będący kontynuacją pierwszego singla INFAMOUS STIFFS wydanego przez Die Laughing Records, „Freak Parade”, który zawierał niesamowity, gwiazdorski klip wideo. Poważny wokal frontmana Scotta Wilkinsa nadal namawia cię i zachęca do wzięcia udziału w czymś, co The Stiffs nazywają „tanecznym szaleństwem dla szaleńców i prawdziwym znaczeniem„ muzyki wyszczerbiającej zęby ”! Teraz złap swoją dziewczynę i zacznij wirować, SHAKEDOWN !!

BUT INFAMOUS STIFFS
Założeni w 2019 roku w południowej Kalifornii, członkowie Infamous Stiffs spędzili dziesięciolecia grając punk rock ‘n’ roll w różnych wcieleniach … wszystkie drogi prowadzące do stanu brzmienia jakim jest Infamous Stiffs. Nieustanny atak głośnych, zakaźnych haków i wstrząsów, które sprawią, że się poruszysz!

Niesławne sztywniaki to:
Scott Wilkins – wokal: znany również jako „Snotty Scotty”, dawny głos i warczenie przed CD2 (Condemned to Death), Verbal Abuse , Electric Frankenstein i Hollywood Hate .
Jim Perrault – Bass: Ostatnio znany ze swoich powiązań z osławioną Graceland Mafia hrabstwa Orange, a także spędzania czasu z The Legendary Swagger i The County Stars.
Mark Pananides – Guitar: także absolwent Hollywood Hate . Inne wcześniejsze zespoły to Nardcore’s Rat Pack , The Living End (amerykański zespół, który spotykał się z australijskim), a także występował w Junkyard jako występ na szeregu randek.
John Gilhooley – gitara: Wcześniej z Huntington Beach, ulubieńca ska-punka The Zero Class , John jest również od dawna i nie jest tak niesławny So Cal. fotoreporter muzyczny.
Perkusista Ryland Steen, były Reel Big Fish i obecny perkusista klasycznego zespołu rockowego America (tak, America ) wniósł swoje umiejętności do zespołu, tworząc debiutancką płytę.

Infamous Stiffs zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z punk rock’n’rollem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *