Muniek i Przyjaciele • PlenR • 5.09.2021 • Warszawa, Progresja

Już w tegoroczne lato Muniek i Przyjaciele wystąpią podczas jednego z letnich koncertów w ramach cyklu #PlenR! Zapisz datę 5 września i widzimy się w Progresji w ramach Letniej Sceny Progresji/ Gramy doWoli ? Zgarnij swoją wejściówkę i baw się w bezpiecznych warunkach na świeżym powietrzu do kultowych utworów takich jak: “I Love You”, “Ajrisz” czy “Nie Nie Nie” w akustycznej wersji.
⤵️ Najważniejsze informacje w skrócie ⤵️
▪️ Kto? Muniek i Przyjaciele
▪️ Kiedy? 5 września 2021
▪️ Gdzie? Klub Progresja Letnia Scena Progresji/ Gramy doWoli
? BILETY: www.goingapp.pl/polecamy/Plenr
www.eventim.pl/artist/plenr/
___
☀️ PlenR to cykl letnich koncertów plenerowych. Gramy w Gliwicach, Warszawie, Żywcu i Poznaniu, a na naszych scenach wystąpią tacy artyści jak: sanah, Jacek Stachursky, Paluch, Kękę, Baranovski czy Nocny Kochanek.
? Gramy doWoli to nowy, najdłuższy, plenerowy festiwal muzyczny w Warszawie! Dziesiątki najpopularniejszych polskich i zagranicznych wykonawców, przekrój najlepszych gatunków muzycznych oraz wydarzenia specjalne – doświadczysz tego nie wyjeżdżając z miasta. Poznaj koncertową Wolę od strony, której nie znałeś do tej pory!
?? Najlepsze party tego lata tak blisko, a jednocześnie… tak daleko! Bezpieczna odległość, maseczki, ochrona pilnująca czy wszystko gra, no i wszechobecne płyny dezynfekujące to nasza PlenRowa rzeczywistość. Szykujcie kremy z filtrem, kolorowe maseczki, szorty i lniane koszule. To będą wakacje, których na pewno nie zapomnicie.
Lato 2021 – nadchodzimy!
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!