Toxikull wydaje singiel „Nascida no Cemitério”

Znany z nieustającego ataku dźwiękowego, który przywołuje najlepsze elementy nowej fali brytyjskiego heavy metalu, portugalski zespół Toxikull wydaje singiel „Nascida no Cemitério” , na którym występuje Armando Macedo , wokalista brazylijskiego zespołu Flageladör . Singiel, wraz z klipem wideo, został wydany przez wytwórnię Amazing Records Portugal i jest dostępny na wszystkich platformach cyfrowych .

„To jedno z najlepszych wydawnictw. Przenosimy heavy metal na inny poziom. A Flageladör to klasyczny zespół dla każdego słuchacza i fana Speed ​​Metalu, zespołu, który ma duży wpływ na naszą kompozycję muzyczną, a także na nasze teksty i motywy. Prawdziwy klasyk Metalu, to zaszczyt móc liczyć na Armando w tym singlu ” , komentuje wokalista i gitarzysta Lex Thunder .

Armando Macedo , wielki gość Portugalczyka, również komentuje ten singiel: „Od jakiegoś czasu uważnie śledzę zespół i z wielkim zaszczytem przyjąłem zaproszenie do udziału w tym utworze. Moje zdziwienie było wielkie, gdy usłyszałem ukończoną piosenkę, z całą tą niesamowitą mocą, mistrzowskimi solówkami i wspaniałą interpretacją wokalną mojego wspaniałego przyjaciela Lexa Thunder! Cały zespół brzmi imponująco na tym nowym albumie i jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę być częścią tej historii. Mam nadzieję, że wszyscy polubicie tę piosenkę tak samo jak ja! ” .

Na okładce, stworzonej przez artystę Miguela Carrapiço, znajduje się odwrócony krzyż na cmentarzu, czyli miejsce narodzin bestii, czyli wbrew naturalnemu porządkowi rzeczy, w opozycji do praw, na które wszyscy jesteśmy skazani, reprezentuje zaprzeczenie życia. i zemsta na śmierci.

Toxikull wydał także singiel „Metal Defender” wydany w lutym z Zachem Schottlerem z zespołu Skull Fist . Wydawnictwa są częścią „Warriors Collection” , kolekcji singli promowanych przez Portugalczyków i które zostaną wydane w mediach cyfrowych i fizycznych, w specjalnym pudełku kolekcjonerskim.

Toxikull to heavy / speed / thrash metalowy zespół założony w 2016 roku w Portugalii. Grupa ma na swoim koncie albumy „Black Sheep” (2016) i „Cursed and Punished” (2019) oraz EP „The Nightraiser” (2018), które umieściły ich jako jeden z zespołów występujących na portugalskiej scenie, gwarantując doskonałą prezentację festiwale w Europie. Obecnie tworzony przez Lex Thunder (główny wokalista, gitarzysta i obecny wokalista słynnego zespołu Midnight Priest ), Antim „The Viking” (wokalista, basista) i Michael Blade (gitara), zespół definiuje imponujący wokal, zwarty rytm sekcję, prowadzenie gitar i starannie dopracowane melodie.

Gatunek: Heavy Speed ​​Metal

Producent: Fernando Matias e Toxikull

Nagranie: The Pentagon Audioman Producs

Miksowanie i mastering: Fernando Matias

Grafika: Miguel Carrapiço

Wytwórnia: Amazing Records Portugal

Zdjęcie: Sebastião Oliveira

Skład:
Lex Thunder (wokal i gitara)
Michael Blade (gitara)
Antim „The Viking” (bas i wokal)

Udział specjalny:
Armando Macedo (Flageladör)
Emidio Ramos (perkusja)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *