THE VENDETTAS wydaje nowy album THE VENDETTAS III i teledysk do singla „ Guardians ”

Melbourne hard rockersi WENDETY powracają z nowym albumem THE VENDETTAS III ! Jest teraz wydany przez Golden Robot Records, dostępny jako Digital Download i Limited Edition 180g Vinyl.

Niedawno zespół wydał nowy, świetny singiel „Guardians” i aby uczcić wydanie THE VENDETTAS III , udostępnili oficjalny teledysk.

Nie ma nic lepszego niż napędzany gitarami, pełen haczyków, prostolinijny rock and roll i pochodzący z Melbourne zespół THE VENDETTAS idealnie pasują do tej kategorii. THE VENDETTAS na swoim najnowszym albumie THE VENDETTAS III tworzą mocną pozycję jednego z czołowych australijskich zespołów rockowych. Każda piosenka jest starannie kategoryzowana w idealnej kolejności, aby wciągnąć słuchacza w oldschoolowe doświadczenie „po prostu naciśnij i weź cały album”.

Kup Teraz

Otwierający utwór „Face to Face” przyciąga hipnotycznym gitarowym riffem i dudniącym rytmem, co wyraźnie pokazuje, że „ogromne, przestrzenne brzmienie perkusji” było priorytetem dla tej płyty. Wyśledzone i zmiksowane przez Mat Robins , The Vendettas wydaje się, że znaleźli dom z dala od domu w ColourSound Studios, a występy nagraniowe zostały z pewnością wykonane.

Hałaśliwe kawałki, takie jak „Slinging Mud” i „Rats on the Wheel”, oddają hołd wcześniejszym korzeniom zespołu w stylu hard / punk rock, podczas gdy delikatniejsze, bardziej inspirowane bluesem utwory, takie jak „Sold You Out” i „What Have You Done” , wraz z akustyczny „Only The Wicked” , widzi, że umiejętności zespołu w pisaniu piosenek osiągają nowy poziom różnorodności i umiejętności.

Najnowszy singiel „Guardians” jest doskonałym przykładem zróżnicowania stylistycznego albumu. To prosty rockowy kawałek, z niesamowitymi mollowymi akordami głównej linii riffu i refrenu „Znasz mnie, jestem oknem bez widoku”, co jest nieco zaskakujące i prowokujące do myślenia.
Sekcja rytmiczna ( Gamble / Van Der Meer ) ma rację na całej linii, umiejętnie układając podłoże zaraźliwego groove, które pozwala na brytyjski rockowy ton gitar ( Mattern ) i chrapliwy soulowy wokal ( Redden ). Jest to widoczne w zainspirowanym hymnie lat 60-tych „Believe You Know” i amerykańskim klimacie „Dang Bird ”. Można śmiało powiedzieć, że cały zespół otrzymał licencję na odpuszczenie kajdan, czego wynikiem jest koleżeństwo i muzykalność zespołu.

Posłuchaj / kup The Vendettas III TUTAJ

O VENDETTACH
THE VENDETTAS są częścią sceny rockowej w Melbourne od ponad 10 lat, opanowując swoje rzemiosło do każdej przesiąkniętej piwem ściany i klejącej podłogi, jakie ma do zaoferowania miasto.

W ostatnim czasie chłopcy spędzili prawie rok, energicznie pisząc i dokręcając śruby „przed prod”, zanim trafili do studia, aby nagrać trzeci album. Wszystkie te sesje studyjne zostały nagrane na żywo i surowe, mając na uwadze jeden główny cel – wyprodukowanie kawałka audio, który reprezentuje to, jak zespół brzmi na żywo, ze wszystkimi pokrętłami ustawionymi na 11.

THE VENDETTAS rozwijały się w siłę, zdobywając swoje pierwsze międzynarodowe wsparcie z Danko Jonesem (Kanada), jednocześnie kontynuując budowanie swojej obecności na lokalnej scenie, robiąc to, co kochają. Wypełniając rock and rolla tak, jak powinien, The Vendettas to zespół, który oszałamia!

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, broda i tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *