„10 sekretów MM” Soni Bohosiewicz rozmowy o … samoakceptacji

Zapraszamy na kolejny odcinek serii z udziałem specjalnym Tatiany Mindewicz – Puacz.

W tym tygodniu serdecznie zachęcamy do obejrzenia dwuodcinkowej rozmowy o zdrowiu psychicznym i technikach radzenia sobie z nową rzeczywistością. Dziś, w pierwszym odcinku wartościowej, a także bardzo potrzebnej w dzisiejszych czasach rozmowy z psychoterapeutką, trenerką i couchem Tatianą Mindewicz-Puacz zainspirowanej utworem „Feeling Good” otrzymacie cenne wskazówki, jak żyć w czasach pandemii i nie zwariować.

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy odcinek z udziałem aktora filmowego i teatralnego Tomasza Kota, w szczerej, ale niepozbawionej poczucia humoru rozmowie „My Heart Belongs To Daddy” o wizerunku i o tym, jakie są współczesne kanony piękna i czy warto za nimi podążać. Zobacz:

Poprzedni odcinek z gościnnym udziałem Agnieszki Hekiert, wokalistki jazzowej, kompozytorki i trenerki śpiewu, m.in. o tym jaką rolę w życiu spełniają pieniądze oraz czy nadal istnieje nierówność płac względem płci, w rozmowie inspirowanej utworem „One Silver Dollar” jest do obejrzenia na kanale Artystki:

Premierowy odcinek serii z udziałem debiutującej w roli hosta Soni oraz Joanną Koroniewską w roli gościa na temat samoakceptacji oraz radzenia sobie z hejtem w rozmowie inspirowanej utworem „I Wanna Be Loved By You” dostępny na kanale YouTube:

Przypominamy, że inspiracją do powstania cyklu rozmów jest wydana w marcu płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” – którą możecie zakupić na Empik.com i kulturalnysklep.pl oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98972-10-sekretow-MM.html

Płyta w serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Sonia10sekretow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *