Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival będzie inna niż wszystkie i nie będzie darmowa

Oglądającym wczorajszy 200 odcinek codziennego programu Jurka Owsiaka “Domowa Orkiestra”, dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosił nowe informacje dotyczące wejściówek na #polandrock2021. Wzorem Najpiękniejszej Domówki Świata, 27. Pol’and’Rock przyjmie formę hybrydową – dostępna będzie zarówno dla publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie. Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób – posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek, będą partycypować w kosztach organizacji zabezpieczenia COVID-19.

 

Ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, 27 edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata odbędzie się w tym roku w nowym miejscu. Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu i zmianą lokalizacji, którą przez kilkanaście minionych lat stanowił Kostrzyn nad Odrą. Tegoroczną lokalizacją festiwalu jest byłe lotnisko w Makowicach (gmina Płoty, województwo zachodniopomorskie).

Zgodnie z zapowiedzią, w dzisiejszym odcinku Jurek podał ważne dla uczestników, chcących przeżywać wśród publiczności tegoroczny festiwal na łonie natury, ważne informacje dotyczące zdobycia wejściówek.

 

Co nowego wiemy o wejściówkach na 27. Pol’and’Rock Festival?

  • Wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób. 
  • Wszystkie wejściówki będą imienne.   
  • Wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie – 49 zł za osobę bez względu na ile dni przyjedziesz. 

 

Wejściówki możesz kupować na dni:

  • wtorek – niedziela  
  • środa – niedziela  
  • czwartek – niedziela 
  • piątek – niedziela  
  • sobota – niedziela 

 

Dodatkowo dystrybuowane będą bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę, abyśmy my mogli przygotować odpowiednią ilość miejsca.

Liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona – prosimy, aby 1 osoba z grupy podróżującej autem pobrała taki bilet.

Podczas rejestracji na wejściówki będziemy Was pytać o najważniejsze informacje, które pozwolą nam przygotować odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo. 

 

Dla wszystkich, którzy zdobędą wejściówki, została stworzona specjalna grupa na Facebooku, gdzie będziemy się komunikować ze wszystkimi na miejscu. Informacje z adresem grupy znajdzie się na wejściówce. 

27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku. Wśród ogłoszonych wykonawców są Limp Bizkit, Clutch, While She Sleeps, The Exploited, Pidżama Porno, Tagada Jones, Fiddler’s Green i Dropkick Murphys.

Publiczność Pol'and'Rock, fot. Fundacja WOŚP

Publiczność Pol’and’Rock, fot. Fundacja WOŚP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!