Jarocin Festiwal 2021: Jedyny w tym roku koncert HEY!

Jarocin Festiwal (16-18 lipca 2021 r.) zamyka swój line-up. Zwieńczeniem ogłoszeń jest informacja o koncercie specjalnym zespołu HEY, który wystąpi w drugi dzień festiwalu, w sobotę 17 lipca. To jedyny koncert zespołu w tym roku.

<strong>Jarocin Festiwal (16-18 lipca 2021 r.) zamyka swój line-up. Zwieńczeniem ogłoszeń jest informacja o koncercie specjalnym zespołu HEY, który wystąpi w drugi dzień festiwalu, w sobotę 17 lipca. To jedyny koncert grupy w tym roku. </strong>

Grupa pojawia się na scenie po ponad trzyletniej przerwie, którą ogłoszono podczas trasy FAYRANT TOUR w 2017 r. Wokalistka grupy, Katarzyna Nosowska, podkreśla:

My tu gadu, gadu, a Hey zagra po 3,5-rocznej drzemce, jedyny w tym roku koncert. Zapraszamy was z całego serca do Jarocina! Spotkajmy się! Hey nie wie co się działo na świecie przez ten czas – nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi… Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem!

Zespół Hey dołączył tym samym do wcześniej ogłoszonych wykonawców: TSA, Daria Zawiałow, Decapitated, The Analogs, Masturbator, JAD, Pull The Wire, Dziwna Wiosna, Kwiat Jabłoni, Edyta Bartosiewicz, Nocny Kochanek, Strachy Na Lachy, Luxtorpeda, Hyperhemon, Darek Malejonek gra Houk, Muchy, Wczasy, Terrific Sunday, Moriah Woods, Róża, Swiernalis i Brudne Dzieci Sida.

Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2021. Dostępne są bilety jednodniowe w cenie 119 zł oraz 3-dniowe karnety za 169 zł.

Jarocin Festiwal 2021. Line-up

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!