Garbage publikuje kolejny kawałek – „Wolves”

Album pt. „No Gods No Masters” ukaże się 11 czerwca br.! Krążek dostępny już w przed-sprzedaży pod LINKIEM

„Ten utwór przypomina mi jaka byłam dawno temu… kiedy moja osobowość miała dwa oblicza. Jestem pewna, że zraniłam w swoim życiu wiele osób, zarówno świadomie jak bez takich intencji. Kiedy jest się młodą osobą, w tzw. ‘trybie przetrwania’ można nie zdawać sobie sprawy z tego, jak łatwo kogoś zranić… Jest się wtedy jak mały grzechotnik, który nie ma pojęcia, jak silny jest jego jad. Ma za to moc zabijania i dobrze się bawi…” – wspomina wokalistka Garbage, Shirley Manson.
„To będzie już nasz siódmy album. Numerologia związana z numerem siedem, wpłynęła znacząco na DNA tej płyty: siedem cnót, siedem smutków i siedem grzechów głównych” – dodaje. „Nowa płyta jest próbą zrozumienia tego cholernie zwariowanego świata i tym, co ostatnio czuliśmy jako artyści. Musieliśmy nagrać ją właśnie teraz.”.
Krążek „No Gods No Masters” został wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Garbage – Billy’ego Busha. Prace nad tym albumem rozpoczęły się już latem roku 2018. Materiał został skomponowany w ciągu dwóch tygodni jamowania i eksperymentowania w domu należącym do krewnych Steve’a Markera – gitarzysty i współzałożyciela Garbage. Demo nagrane podczas tej sesji zostało opracowane ponownie dopiero po dwóch latach. Tak właśnie powstał nowy krążek.Tracklista „No Gods No Masters”:
1.           The Men Who Rule the World
2.           The Creeps
3.           Uncomfortably Me
4.           Wolves
5.           Waiting for God
6.           Godhead
7.           Anonymous XXX
8.           A Woman Destroyed
9.           Flipping the Bird
10.        No Gods No Masters
11.        This City Will Kill You

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *