Znamy pierwszego gościa ASP na Pol’and’Rock 2021!

Arkadiusz Jakubik pierwszym gościem Akademii Sztuk Przepięknych

Przygotowania do tegorocznej – innej niż w latach ubiegłych – edycji Pol’and’Rock Festival weszły w decydującą fazę. Po wyprzedaniu pierwszej puli wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata, nadszedł czas na ogłoszenie pierwszego gościa Akademii Sztuk Przepięknych.

Arkadiusz Jakubik to aktor filmowy i teatralny, scenarzysta, reżyser filmowy oraz lider kapeli Dr Misio. Jako wokalista punkowej formacji, Jakubik kilkukrotnie spotykał się z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W tym roku artysta zaprezentuje się na Pol’and’Rock Festival 2021 jako gość Akademii Sztuk Przepięknych. Za sprawą niezwykłej ekspresji scenicznej aktor przykuwa wzrok widza, a jego role pozostają w świadomości publiczności na dłużej. Dzięki zapoczątkowanej w 2005 roku współpracy z reżyserem Wojciechem Smarzowskim, Jakubik zdobył uznanie krytyków filmowych i aprobatę publiczności, która żywiołowo przyjęła jego role w filmach takich jak “Wesele”, “Pod mocnym aniołem”, “Wołyń”, czy w kontrowersyjnej produkcji “Kler”.

Wszystkie spotkania Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie rozmawiamy z wybitnymi postaciami ze świata kultury, nauki, polityki czy życia społecznego, będą transmitowane w Internecie, a naprzeciwko naszych gości w roli prowadzących zaprezentują się dziennikarze Onetu. Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Pol’and’Rock Festival jest mBank.

Arek Jakubik na Finale WOŚP. fot. Michał Kwaśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!