Lady Gaga wydaje rocznicową wersję „Born This Way”

Dziesięć lat po premierze świetnie przyjętej płyty „Born This Way”, Lady Gaga ogłasza premierę rocznicowej edycji – „Born This Way Tenth Anniversary Edition”.

Krążek ukaże się 18 czerwca, a poza standardową tracklistą, trafią na nią covery piosenek w wykonaniu artystów reprezentujących i/lub wspierających społeczność LGBTQIA+.

Pierwszym udostępnionym coverem jest „Judas” w wykonaniu ikony muzyki bounce, Big Freedii. – „Judas” od samej premiery jest moim ulubionym kawałkiem z „Born This Way”, więc koniecznie chciałam nagrać ten projekt. Jestem podekscytowana, że to właśnie tym utworem Lady Gaga rozpoczyna promocję reedycji! Według mnie „Judas” to utwór miłosny o tym, że ktoś bruździ w twoim życiu. Pewnie, że miałam mnóstwo takich doświadczeń. Kto zresztą nie miał? – pyta retorycznie Big Freedia.
Album „Born This Way” ukazał się 23 maja 2021, a w 10. rocznicę wydania Lady Gaga otrzymała klucze do Los Angeles, a dzień ten ogłoszono świętem „Born This Way Day”.
Lady Gaga – „Born This Way The Tenth Anniversary” – tracklista:
1. “Marry the Night”
2. “Born This Way”
3. “Government Hooker”
4. “Judas”
5. “Americano”
6. “Hair”
7. “Scheiße”
8. “Bloody Mary”
9. “Bad Kids”
10. “Highway Unicorn (Road to Love)”
11. “Heavy Metal Lover”
12. “Electric Chapel”
13. “Yoü and I”
14. “The Edge of Glory”
Born This Way Reimagined Tracklist:
1. “Marry the Night” – by artist to be announced
2. “Judas” – by Big Freedia
3. “Highway Unicorn (Road to Love)” – by artist to be announced
4. “Yoü and I” – by artist to be announced
5. “The Edge of Glory” – by artist to be announced
6. “Born This Way (The Country Road Version)” – by artist to be announced
Big Freedia znana jest ze swojej barwnej osobowości oraz z bycia ambasadorką muzyki bounce, nurtu, który narodził się w Nowym Orleanie. Znana także jako Queen Diva, do tej pory wydała dwie EP-ki: „3rd Ward Bounce” (2018) i „Louder” (2020). Pojawiła się gościnnie m.in. w „Formation” Beynce i „Nice for What” Drake’a. W 2011 jej droga do sukcesu była pokazana w reality show „Big Freedia Bounces Back”. Big Freedia była oficjalną prowadzącą relacji z czerwonego dywanu gali MET na Instagramie w 2019. Jej nowa EP-ka ukaże się w lipcu 2021.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!