Guy Ritchie i Jason Statham znów rozrabiają w polskich kinach!

Już 4 czerwca słynny brytyjski duet wraca z wystrzałowym kinem akcji! „Jeden gniewny człowiek” ma wszystko to, za co widzowie ich uwielbiają i na co czekali od dawna.  

Reżyser Guy Ritchie i aktor Jason Statham zasłynęli jako duet, który dał światu „Porachunki” i „Przekręt”. Te pełne przemocy, czarnego humoru i brawurowo zrealizowane filmy zrewolucjonizowały brytyjskie kino. Pomimo ogromnego sukcesu po „Rewolwerze” z 2005 roku panowie skupili się na rozwijaniu własnych karier. Ritchie w typowym dla siebie stylu przeniósł postaci Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna na ekrany kin. A Statham stał się wzorcowym twardzielem, kultowym bohaterem kina akcji na miarę Stallone’a i Schwarzeneggera.

Już 4 czerwca Ritchie i Statham wracają do kin przedstawiając widzom „Jednego gniewnego człowieka”. To pełna czarnego humoru i gangsterskich porachunków opowieść o ojcu, który mści się bezlitośnie za śmierć syna. Nie zbraknie tu scen akcji prosto z efektownego hollywoodzkiego widowiska, ani brytyjskiego kina gangsterskiego w najlepszym stylu. Te dwa światy znowu się połączą tworząc wybuchową mieszankę, jakiej dawno nie widzieliśmy na ekranach kin!

Wystrzałowa rozrywka – dosłownie i w przenośni!

Zwiastun:

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wyeliminowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

„Jeden gniewny człowiek”

 

 

Tytuł oryginalny: Wrath of Man

Reżyseria: Guy Ritchie

Scenariusz: Guy Ritchie/ Ivan Atkinson/ Marn Davies

Zdjęcia: Alan Stewart

Produkcja: USA/ Wielka Brytania

 

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Premiera w Polsce: 4 czerwca 2021

 

Obsada:

Jason Statham

Holt McCallany

Eddie Marsan

Josh Hartnett

Post Malone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!