MAN’iek udostepnił nowy singiel “Tak to jest”

MAN’iek, „Tak to jest” – konsekwentnie na swojej muzycznej drodze, zawsze bezkompromisowo,, tym razem mówi jak to jest!

Życie to pewna  droga, którą musimy przejść i tylko od nas zależy, jakie relacje łączą nas z innymi i w jakim kierunku zmierzamy.

Jak jest?

Jest dobrze mieć swoją niepowtarzalną drogę i odkrywać świat każdego dnia od nowa.

Man’iek definiuje bluesa w nowym wymiarze, jest charakterystyczny, nowatorski i przebojowy, zmieniając estetykę wyrazu klasycznych form, zaskakuje, ale pozostaje sobą. To mocny przekaz i oryginalny wrażliwy vibe.

Klip scenariusz, reźyseria, kamera Michał Kopaniszyn.

MAN’ iek  (Marian Macioł/Tomek Szczęsny) to autorski projekt legendy koncertowych brzmień lat 90. Marian Macioł akustyk, muzyk, przyjaciel i dobry duch środowiska bluesowego oraz Tomek Szczęsny muzyk, gitarzysta  w autorskim i bardzo osobistym wymiarze.

Marian Macioł to prawdziwa kopalnia różnych branżowych historii, swego czasu nagłaśniał Tinę Turner i ZZTop a Lecha Janerkę w wojsku namówił do gry na basie. Część z nich od lat krąży po Polsce, inne zostaną dopiero odkryte przez szerszego odbiorcę w związku z planowaną książką i wydawnictwem.

 

2 thoughts on “MAN’iek udostepnił nowy singiel “Tak to jest”

  1. Ten zespół wytycza nowy kierunek w naszym bluesie , ja to kupuję w całości, choć forma i brzmienie troche zaskakuje na poczatku, to ten klimat wciaga magicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!