THE CROOKS wydaje teledysk do nowego singla „I Wonder”

The Crooks wydali nowy singiel „I Wonder” ! The Crooks , składający się z Jacko, Chrisa, Duncana, Conora i Toma, powstał w 2019 roku, w którym wydali mnóstwo melodii i powiększyli coraz większą armię wiernych fanów. W 2021 roku ich utwór „In Time” dołączył do „She Walks Alone” i „Nevermind” na ponad 100 000 streamów na Spotify.

W zeszłym roku zespół wydał kilka singli, w tym „In Time” i „She Walks Alone”, które zapewniły mu zawiły rock ‘n’ rollowy dźwięk, który złapali w dłonie. ich ręka. Bawiąc się własnym potężnym brzmieniem opartym na hymnicznej gitarze, The Crooks mają zamiar wydać swoją najbardziej euforyczną piosenkę do tej pory, która rzuca również światło na ich melodyjną ścianę dźwięku, którą wszyscy pokochali.

„I Wonder” opowiada o zerwaniu kajdan światowej pandemii, a The Crooks rozpoczynają ciepłe, świeże brzmienie. Zdając sobie sprawę z tego, jak wyglądało życie, a jednocześnie czekając na to, jak może wyglądać, ostateczna lekcja brzmi: bądź wolny.

Wykorzystując mroczny czas w życiu każdego z nas jako sposób na odkrycie drogi do lepszej przyszłości, The Crooks dają ci „I Wonder” jako bilet w jedną stronę do nowej mentalności bez planu patrzenia wstecz.
Podgłośnij to i pozwól, by „I Wonder” cię uwolniło.

Posłuchaj/Kup singiel „I Wonder” TUTAJ

THE CROOKS może być po prostu zespołem, który skradnie więcej niż twoją uwagę. Mogą po prostu ukraść twoją duszę – przypadek wielkiej kradzieży w najlepszym wydaniu. Czerpiąc wpływy DMA , The Brian Jonestown Massacre, Verve i CO, dopełnione ładnie przyjętym punkowym zabarwieniem, The Crooks to zupełnie nowy zespół ze świeżym spojrzeniem na klasyczne, ponadczasowe, oparte na melodii brzmienie rocka na rok 2020.

THE CROOKS ma obecnie średnio ponad 42 500 streamów tygodniowo na samym Spotify, a media społecznościowe zespołu osiągnęły rekordowe liczby, a większość filmów ma ponad 30 000 wyświetleń.

W 2019 roku THE CROOKS wyprzedało koncerty w Anglii i Szkocji, biorąc branżę za kark, nie odpuszczając w 2020 roku pomimo trudnych czasów. THE CROOKS byli emitowani na całym świecie oraz w krajowych stacjach radiowych, w tym RadioX, BBC Introducing i kilku stacjach w USA, Ameryce Południowej i całej Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!