“Last Train Home” – nowy singiel i teledysk Johna Mayera

Nowy album artysty “Sob Rock” ukaże się 16 lipca.

John Mayer powraca z nowym singlem i teledyskiem zatytułowanym „Last Train Home”. To klasyczny utwór Johna, z niezapomnianym gitatowym riffem i tekstem wartym cytowania. Zarówno w utworze, jak i klipie, gościnnie pojawiła się Maren Morris. W nagraniu utworu wzięli udział perkusista Lenny Castro [Toto] oraz klawiszowiec Greg Phillinganes [Stevie Wonder, Eric Clapton, Michael Jackson, Toto].

John zaprezentował „Last Train Home” premierowo wczoraj w programie Jimmy Kimmel Live. Pierwsze zapowiedzi tej piosenki pojawiły się jednak już w marcu na TikToku, gdzie Mayer zagrał kilka taktów utworu – nagranie obejrzało ponad 1,4 milionów użytkowników aplikacji. Utwór pochodzi z nadchodzącego, ósmego albumu Mayera „Sob Rock”, który trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych już 16 lipca. Wyprodukowany przez Johna Mayera oraz Dona Wasa album został nagrany w Henston Sutdio w Los Angeles i jest następcą wydanej w 2017 roku płyty „The Search for Everything”.

Bez ostrzeżenia, reklamy albumu „Sob Rock” zaczęły pojawiać się w metrze w Nowym Jorku i Los Angeles, a w ostatni wtorek John udostępnił okładkę albumu na swoim koncie na Twitterze i udzielił wywiadu dla Wall Street Journal, w którym opowiedział o singlu i albumie. W bardzo klasycznym stylu promocji, do fanów Johna Mayera został wysłany oficjalny oficjalny zin, który zawiera wywiad między Mayerem a producentem Donem Wasem.
“Sob Rock” – lista utworów:
1. Last Train Home
2. Shouldn’t Matter but It Does
3. New Light
4. Why You No Love Me
5. Wild Blue
6. Shot in the Dark
7. I Guess I Just Feel Like
8. Til the Right One Comes
9. Carry Me Away
10. All I Want Is to Be With You
Nie ma drugiego takiego artysty jak John Mayer – zdobywca siedmiu Grammy, ceniony autor utworów i genialny gitarzysta w jednym. Zadebiutował wielokrotnie platynową płytą „Room For Squares” w 2001 roku i od tego czasu trzy razy trafiał na pierwsze miejsce Billboardu – z albumami „Heavier Things”, „Battle Studies” i „Born and Raised”. Sprzedał ponad 20 milionów albumów i wygenerował miliardy streamów swoich utworów. Mayer jest także gitarzystą i wokalista w zespole Dead & Company, powołanym w 2015 roku, który dotychczas zagrał sześć tras koncertowych przez 3,4 milionami fanów. Ostatni album Johna Mayera „The Search for Everything” zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard Top 200.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!