konkurs na rework i album z remiksami / Robert Cichy

Robert Cichy robi muzyczny zwrot i konkursem ogłoszonym wraz z platformą 2track, zapowiada album z remiksami.

Robert Cichy, laureat Fryderyka w kat. album roku blues/country za płytę “Smack” (2019), ponownie ma szansę na nagrodę w tej kategorii, tym razem za krążek „Dirty Sun” (2020), znany również jako wszechstronny gitarzysta współpracujący z czołowymi artystami sceny polskiej, zapowiada wydawnictwo z remiksami, na którym znajdą się także zupełnie nowe utwory utrzymane w klimacie elektronicznym.
Oba dotychczasowe autorskie albumy Cichego poza uznaniem Akademii Fonograficznej, zyskały również bardzo dobre recenzje wśród dziennikarzy muzycznych, a sam Cichy doceniany jest za eksperymentalne i odważne podejście do bluesa i country o zabarwieniu alternatywnym. Artysta utożsamiany głównie z brzmieniem instrumentów strunowych postanowił zrobić “skok w bok” i zaprezentować  wybrane utwory ze swoich płyt w zupełnie innej odsłonie, a także zapowiadane wydawnictwo wzbogacić o nowe utwory.
Pierwszym krokiem w tym kierunku jest ogłoszony wspólnie z 2 track,  konkurs na rework utworu “Seize the day”. Najlepsze reworki nagrodzone zostaną instrumentami od Baton Rouge, König & Meyer, akcesoriami M-Audio, subskrypcjami Tidal oraz wydawnictwem Agora i Nana Music. Zwycięski rework znajdzie się również na nowym wydawnictwie artysty.
Szczegóły:
Konkurs trwa do 1 lipca.
Robert Cichy zapowiada, że sukcesywnie przedstawiać będzie kolejne odsłony nowego wydawnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!