Avec wydaje nowy singiel!

AVEC prezentuje swój trzeci singiel w tym roku, dzieło nosi tytuł „Feel Good”. Jest to historia długotrwałego związku, który dostarczył sporo cierpienia. Jak wszystkie teksty artystki, tak i ten oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Wsłuchując się uważnie, możesz się uśmiechnąć, bo, mimo że temat nie jest zbyt zabawny, Avec udaje się podzielić swoimi doświadczeniami w bardzo humorystyczny sposób. A nawet więcej: piosenka otula nas jak delikatne promienie lata, o których wszyscy marzymy.

 

Słowa takie jak „zapomniałam mojego serca na tylnym siedzeniu twojego samochodu, kiedy odjeżdżałeś” zagrane z nieskrywaną szczerością przedstawia ambiwalentne szalone strony związku, który trwał latami. To, co nas smuci, może być też piękne. Ostatecznie „Feel Good” to czysto popowa piosenka, która rozwija się dzięki delikatnej lekkości z pozytywnym klimatem. W końcu pozostaje zrozumienie, że to, co jest dobre dla mnie, jest również dobre dla Ciebie. Tak więc decydujący fragment refrenu „to zależy od Ciebie i nie mam nic przeciwko temu, że zrobisz to, co musisz zrobić, aby czuć się dobrze”, można odczytać w obie strony, jako mówienie do siebie lub do innych.
Po dwóch singlach: „I Don’t Pray” i „My Wife The Depression”, które ukazały się w tym roku i niosły ze sobą pewną liryczną ciemność, nowa piosenka „Feel Good” skupia się na młodzieńczym optymizmie i wykluwaniu się wiosennego uczucia. Jak zawsze austriacka artystka pozostaje wierna sobie, a tym samym autentyczna, za co tak bardzo kochają ją jej fani i międzynarodowi krytycy muzyczni.

 

Dwudziestoparolatka ma już na swoim koncie niezłą listę sukcesów. Z ponad 60 milionami odtworzeni na Spotify, Austriaczka już dawno osiągnęła poziom międzynarodowy. W 2020 roku wygrała nawet kampanię Female Spotify, po której nastąpiła sesja nagraniowa Spotify Live w Wiedniu. W 2019 roku. Po kilku nominacjach, zdobyła swoją pierwszą nagrodę Amadeus (austriacki odpowiednik nagrody Grammy) w kategorii Alternatywa. W tym samym roku Avec otrzymała nagrodę Music Moves Europe (w kategorii Piosenkarz/ Twórca) na festiwalu Eurosonic. Piosenka „Under Water” pokryła się w Austrii złotem.

www.officialavec.com

www.facebook.com/officialAVEC

www.instagram.com/officialavec/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *