Raging War: brazylijski zespół thrash metalowy wydaje EP “The Last Tree”

Nowa EPka brazylijskiego zespołu Thrash Metal Raging War jest już dostępna. Zatytułowana “The Last Tree”, EPka zawiera wstęp i trzy nowe utwory, wydane 6 czerwca 2021 roku, w tym samym dniu, w którym upływa 3 lata debiutanckiego albumu zespołu.
Założona w 2016 r. Raging War ma obecny skład z Ricardo Limą na basie i chórkach, Rudim Vetterem na wokalu i Wellingtonem Rodriguesem na gitarze. Produkcję wykonał sam zespół, a bębny nagrał Marlon Joy, właściciel studia Undercave w Santa Catarina.
W „Ostatnim drzewie” Raging War osiąga szczyt muzycznej dojrzałości, z bardziej rozbudowanymi kompozycjami i bardziej urzekającymi i wściekłymi piosenkami. Zespół osiąga nowy poziom jakości, który można zaobserwować od pięknej okładki, poprzez głębokie i refleksyjne teksty oraz dbałość o szczegóły kompozycji i produkcji. „Ostatnie drzewo” jest dowodem na to, że Szalejąca Wojna jest silniejsza niż kiedykolwiek i dopiero zaczyna swój marsz.
EPka jest już dostępna na głównych platformach streamingowych, podobnie jak pierwszy album zespołu i koncertowy Live Brusque. Na kanale YouTube Raging War można sprawdzić teledysk do „The Meaning”, z pierwszego albumu, koncertową wersję „Corroding Chemistry” i wkrótce teledysk do jednego z nowych utworów zespołu. Sprawdź to poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *