Szwedzka grupa rockowa Electric Haze wydaje album „Get in Line”

Get in Line, pierwszy pełny album szwedzkiego zespołu Electric Haze, został wydany cyfrowo 28 maja. Album jest ratunkiem dla klasycznego rocka lat 70., 80. i 90., ale bez ograniczania się do tego, co zostało zrobione w tamtym okresie, niosąc wpływy klasycznych zespołów, takich jak Kiss, Led Zeppelin, Van Halen, Deep Purple, Rainbow i wzmacniając struktury nowej i potężnej generacji zespołów rockowych, które pojawiły się w ostatnich latach.

Założona w 2014 roku firma Electric Haze do dziś utrzymuje solidny i spleciony skład, w skład którego wchodzą Antona Ekström (wokal), Tommy Töyrä (gitara), Andre Ekström (bas) i Johan Andersson (perkusja), mając na swojej trajektorii jedną EP-kę, kilka single, a teraz ich pierwszy pełny album, nagrany w Kapten Studio w Umeå, wydany przez wytwórnię Idle North Records i sfinalizowany przez własnego wokalistę zespołu, Antona.

Sprawdź pracę zespołu na głównych platformach streamingowych i poniżej za pośrednictwem Spotify. Teledysk do ballady „Cavern of Pain” można obejrzeć na kanale YouTube zespołu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *