Dwa koncerty X Ambassadors w Polsce

Za niecały rok amerykańska grupa zaprezentuje się w Krakowie oraz w Gdańsku!

Zapraszamy na dwa występy X Ambassadors w naszym kraju! Podczas przyszłorocznej trasy, zespół będzie promować swój nadchodzący album „The Beautiful Liar”. Pierwszą zapowiedź tego wydawnictwa – singiel „My Own Monster”, możecie już odsłuchać na kanale grupy.

POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU X AMBASSADORS – „MY OWN MONSTER”

X Ambassadors wystąpią 7 marca w krakowskim klubie Studio oraz 9 marca w gdańskim B90. Bilety na koncerty będą dostępne w przedsprzedaży od piątku, 18 czerwca (10:00) na: SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie) oraz SKLEP B90 (tylko Gdańsk).


X AMBASSADORS (USA) indie pop, indie rock:

Po pierwsze, fantastyczne połączenie indie popu i niezależnego rocka. Po drugie, genialny zmysł do chwytliwych melodii. I po trzecie, świetny wokalista, który dodatkowo potrafi przelewać na teksty ciekawe historie. Oto trio X Ambassadors.

Zespół powstał w 2009 roku w miasteczku Ithaca, w stanie Nowy Jork. Przez parę lat był kwartetem, lecz od 2016 roku X Ambassadors tworzą bracia Sam (wokal) i Casey Harrisowie (klawisze) oraz perkusista Adam Levin. Casey od urodzenia jest niewidomy. Kapela świetnie balansuje na granicy subtelnego, wysublimowanego popu i nieco mocniejszego uderzenia. Przełomem w jej karierze był kontrakt z wytwórnią Geffen i wydana w 2015 roku płyta “VHS”, która pokryła się platyną w USA. To z niej pochodzą takie hity kapeli, jak “Jungle”, “Renegades” oraz “Unsteady”. Warto zaznaczyć, że muzycy X Ambassadors często angażują się w akcje charytatywne, działania na rzecz równouprawnienia i ochrony praw człowieka.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

Zagrają:
X AMBASSADORS (USA) indie pop, indie rock

Kiedy: 7 marca (poniedziałek) 2022
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 109-139 zł – miejsca stojące, 130-160 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 9 marca (środa) 2022
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Bilety na koncert dostępne na:
SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP B90 (tylko Gdańsk)

Zapraszają
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

B90
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Pobierz obrazki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *