LAST TEMPTATION wydaje nowy singiel i teledysk ‘ I Don’t Wanna Be Your God’

LAST TEMPTATION powraca z nowym singlem i teledyskiem w ‘I Don’t Wanna Be Your God’. Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu w 2019 roku, LAST TEMPTATION niedawno ogłosiło, że podpisało kontrakt z Crusader Records , z nowym albumem w przygotowaniu!

„I Don’t Wanna Be Your God” jest już dostępny na wszystkich cyfrowych platformach streamingowych. LAST TEMPTATION to riff przesiąknięty hard rockowym brzmieniem lat 80. połączony z najlepszymi tradycyjnymi metalowymi elementami. Ich debiutancki album zawierał również gościnne występy Boba Daisleya, Vinny’ego Appice’a, Dona Aireya, Jamesa Lomenzo i Rudy’ego Sarzo.

„I Don’t Wanna Be Your God” łączy w sobie wczesne wpływy zespołu, takie jak Black Sabbath i Ozzy Osborne , widoczne w jego grungowych harmoniach i mocnych refrenach. Utwór opisuje Boga spoglądającego z góry na ludzkość, swoje stworzenie. Jest zmęczony światem, zmęczony bólem, który musi znosić, i zdecydował, że nie chce już dłużej być naszym Bogiem.

Posłuchaj/Kup Nie chcę być twoim Bogiem” TUTAJ

O OSTATNIEJ KUSZENIE
Pierwszy ważny krok został opanowany bez wysiłku; teraz Last Temptation idzie na całość. Po udanym debiucie albumowym i entuzjastycznych recenzjach w niezliczonych muzycznych szmatach, występach z zespołami takimi jak Dream Theater , plus festiwale takie jak Hellfest , zespół otaczający gitarzystę Petera Scheithauera ( Killing Machine , Belladonna , Temple of Brutality ) i wokalistę Butcho Vukovic ( Watcha ) ma rozpocząć drugi etap swojej kariery latem 2021 roku. Last Temptation podpisało nowy kontrakt płytowy z Crusader Records/ Golden Robot Records i jest gotowe zaprezentować kilka nowych singli między czerwcem 2021 a styczniem 2022, a następnie ich marka – nowy album Ashes ‘N’ Fire w lutym 2022. Pierwszy singiel ‘I Don`t Wanna Be Your God’ (wsparty teledyskiem) ukaże się w czerwcu.

„Można poczuć, że zrobiliśmy duży krok naprzód, zarówno jako zespół grający na żywo, jak i jako autorzy piosenek, wszystko dzięki koncertom, które do tej pory graliśmy”. – Peter Scheithauer
Mówiąc o nowym składzie: basista Julien Rimaire ( Los Dissidentes Del Sucio Motel ) i perkusista Vince Brisach ( Mitch Ryder ), wraz z Scheithauerem i Vukoviciem , zespół ma zupełnie nową sekcję rytmiczną wspierającą ich na Ashes ‘N’ Fire . Podczas gdy samozwańczy debiut Last Temptation wciąż mógł się pochwalić wieloma międzynarodowymi gośćmi, takimi jak Bob Daisley , Vinny Appice , Stet Howland , James Lomenzo , Don Airey i Rudy Sarzo , zespół składa się teraz wyłącznie z europejskich muzyków. „ Ten krok był konieczny, aby Last Temptation było bardziej elastyczne, jeśli chodzi o stronę organizacyjną ”, wyjaśnia Scheithauer . „Nowy skład znacznie ułatwia spontaniczne próby, granie koncertów w krótkim czasie i przygotowywanie produkcji albumów”.

Nie ma co do tego wątpliwości: Last Temptation rozrosło się w jeszcze bardziej zwartą całość, muzycznie i logistycznie, i jest pozytywnie pełne entuzjazmu. Zespół autorów piosenek składający się z Scheithauera i Vukovica razem wymyślił 16 utworów dla Ashes ‘N’ Fire , z których jedenaście znalazło się na albumie. Od szybkich numerów, takich jak „Stronger Than Fate” i „Free Strong And Loud”, po „Going Crazy” w stylu Black Sabbath i balladę „In The Mirror” . Podobnie interesujący jest dobór tematów, którymi zajmuje się autor tekstów Vukovic w nowej ofercie.

“«I Do not Wanna Be Your God», na przykład, ma Bóg adresowania ludzkość, aby wyjaśnić, że już nie czuje się odpowiedzialny za nimi ze względu na sposób alarmujący zostały one traktując siebie. On mówi:«Przepraszam, ale» poddaję się’! Na naszych koncertach zawsze zwracamy baczną uwagę na to, jakie utwory najlepiej pasują do naszej publiczności, na czym zdecydowanie czerpie korzyści Ashes ‘N’ Fire . udowodnić, jak dobrze nowe numery pasują do naszego setu na żywo. Mam nadzieję, że zobaczymy się, gdy wrócimy na trasę!” – P eter Scheithauer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *