NOWOŚĆ OD ZESPOŁU STRACHY NA LACHY! JUŻ W PIĄTEK!

Strachy na Lachy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów, przedstawia nowy utwór! „Niebotyczne niebowstąpienie” to pierwszy od czterech lat premierowy utwór formacji. Piękna melodia i poetycki tekst Grabaża – to trzeba usłyszeć! Wypatrujcie w piątek w serwisach streamingowych oraz na YouTube.

„Niebotyczne niebowstąpienie” – tak zatytułowany jest singiel – pobrzmiewa pulsującymi gitarami, wyrazistym brzmieniem perkusji i hipnotyzującym, elektronicznym vibe’m. To Strachy na Lachy w najwyższej formie – z przepięknym, melancholijnym tekstem autorstwa Grabaża. Produkcja Daniela Maczury i Sławka Pietrzaka to zarazem najwyższa jakość w polskiej muzyce rockowej i mocna nowość nadchodzących wakacji.

Piosenka trafi już w nocy z czwartku na piątek do wszystkich serwisów streamingowych, a w piątkowe południe premierę będzie mieć teledysk w reżyserii Sławka Pietrzaka. Utwór zapowiada album, który ukaże się jesienią 2021 roku nakładem wytwórni SP Records. Będzie to pierwsza od czterech lat płyta studyjna zespołu i uczczenie powrotu Strachów do regularnej działalności koncertowej po okresie pandemii. 

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Longin Bartkowiak, perkusista Rafał Kuzyn Piotrowiak i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów – każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki. Jesienią 2021 ukaże się ich ósmy album studyjny.
Download images

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *