“The A Team” (Ed Sheeran Cover) w wykonaniu Imany

“The A team” Eda Sheerana, “I’m Still Standing” Eltona Johna, “Like a Prayer” Madonny czy “Take Me To Church” Hoziera, to tylko niektóre z przebojów, które usłyszymy w aranżacjach na wokal i 8 wiolonczel na nowej płycie Imany „Voodoo Cello”. Artystka opublikowała listę utworów, które znajdą się na nowym wydawnictwie i odsłoniła kolejne 2 numery z płyty – akustyczną wersję „Wonderful Life” i „The A Team” cover wielkiego przeboju Eda Sheerana. Do tego ostatniego od dzisiaj na kanale YT artystki dostępny jest też teledysk zrealizowany w pięknych przestrzeniach Muzeum Petit Palais w Paryżu.

„Voodoo Cello” to kilkanaście coverów znanych przebojów, zaśpiewanych, zaaranżowanych, zarejestrowanych i wyprodukowanych osobiście przez Imany. Artystce towarzyszy zespół składający się jedynie z 8 wiolonczelistów.

Imany tworzy piosenki na nowo, na podstawie własnych przekonań i doświadczeń na temat życia i miłości. Opowiada o kobietach, które walczą o związek (« All The Things She Said”), o zgromadzeniach kobiet (“Wild World”),  wytrzymałości (“I’m Still Standing”), potępia rasizm (“Black Little Angels”) i toksyczny kapitalizm (“Les voleurs d’eau”), krzywdy i szkody spowodowane przez narkotyki (“The A Team”).

Od kiedy pamiętam jestem aktywistką, przeciwstawiam się niesprawiedliwości” – mówi Imany. „Osiem wiolonczel to osiem mówiących do nas dusz. Albo to pokochasz, albo znienawidzisz … To metafizyka!”  Zaklęcie zostało rzucone…

Lista utworów:

1.     If You Go Away

2.     Believer

3.     Wonderful Life

4.     I’m Still Standing

5.     Les Voleurs d’Eau

6.     The A Team

7.     All The Things She Said

8.     Like a Prayer

9.     Total Eclipse of the Heart

10.  Take Me To Church

11.  Little Black Angels (Angelitos Negros)

12.  Wild World

13.  Wonderful Life (Stream Jockey Rework)

 

Wydaniu płyty będzie towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast. W październiku Imany zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie. SPRAWDŹ DATY 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!