Lato na wesoło z Teatrem Capitol

Warszawski Teatr Capitol zaprasza Widzów na przebojowe komedie
w gwiazdorskich obsadach przez całe lato!

 

Stołeczny Teatr Capitol będzie gościł widzów w lipcu oraz sierpniu, oferując im hitowe komedie z udziałem popularnych aktorów. Na specjalne życzenie stęsknionych Widzów do letniej oferty teatru trafią również przedstawienia dla najmłodszych.

W wakacyjnym repertuarze nie zabraknie teatralnych niespodzianek! Obok uwielbianej przez publiczność w całej Polsce farsy „Kiedy kota nie ma…” oraz światowego hitu teatralnego „O co biega?” na deski teatru po długiej przerwie powróci kultowy spektakl „Klimakterium i już…” i „Klimakterium II, czyli menopauzy szał.”

Nie lada gratka czeka na fanów Kajry i Sławomira, których na capitalnej scenie będzie można zobaczyć już 23 lipca w rozgrzewającej do czerwoności komedii „Skok w bok.”
W repertuarze nie zabraknie również, takich komediowych bestsellerów, jak: „Alibi od zaraz”, „Dajcie mi tenora!”, „Akt Równoległy”, „Przekręt (nie)doskonały, czy „Dwie pary do pary.” Na scenie pojawią się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Maciej Damięcki, Olga Bończyk, Jakub Gąsowski, Katarzyna Maciąg, Mateusz Banasiuk, Joanna Moro, Rafał Cieszyński, Anna Czartoryska – Niemczycka, Kazik Mazur oraz Patricia Kazadi.
Wszystkie spektakle są opatrzone napisami w j.angielskim – to propozycja dla wszystkich anglojęzycznych miłośników dobrej zabawy, spędzających lato w stolicy!

Z myślą o familijnych spotkaniach z kulturą teatr zaprasza na dwa ponadczasowe przedstawienia dla najmłodszych. Już w niedzielę 18 lipca dzieci i młodzież w świat fantazji porwie nowoczesny, multimedialny musical „#kopciuszek”. Miesiąc później, 29 sierpnia wszystkich przybyłych do świata baśni zabierze Pinokio, bohater znanej i lubianej bajki. To świetna okazja, aby po tak długiej przerwie pokazać najmłodszym widzom magię teatru.

 

Teatr Capitol posiada w pełni klimatyzowane sale teatralne, którym nie straszne są nawet największe upały. Do tego w barach już na godzinę przed każdym spektaklem czekają na gości orzeźwiające napoje i pyszne przekąski. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe terminy oraz bilety na wszystkie wakacyjne przedstawienia Teatru Capitol znajdziecie Państwo na stronie: www.teatrcapitol.pl

W trosce o zdrowie wszystkich uczestników spektakli Teatr podjął współpracę z liderami rynku w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego. Przygotowano szereg rozwiązań, które zapewnią bezpieczny i komfortowy udział w spektaklach w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Patroni Medialni Teatru: RMF MAXXX, Rzeczpospolita, Tele Tydzień, Przegląd, AMS
Partnerzy Teatru: MKZ Partnerzy, oBag.pl, Strefa Music Art, PLZ oraz eWejściówki.pl
Teatr Capitol otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID -19
Funduszu Wsparcia Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!