Rockowy duet Sinplus zagra jesienią w Warszawie

Sinplus, czyli rockowy duet braci Ivana i Gabriela Brogginich, przyjedzie do Polski i6 października wystąpić w warszawskim klubie Chmury. Koncert odbędzie się w ramach promocji ostatniego albumu szwajcarskiegozespołu „Break The Rules”. Bilety na to wydarzenie trafiły właśnie do sprzedaży.

Sinplus to bez dwóch zdań jeden z najlepszych rockowych zespołów w Szwajcarii, nagradzany nawet statuetką MTV Europe Music Awards dla najlepszego wykonawcy tego kraju bez podziału na gatunki muzyczne. Najnowszy album duetu „Break The Rules” powstawał głównie w domowym studiu muzyków. Bracia zaprosili do współpracy producenta JT Daly z Nashville. Tytułowy singiel zdobył już uwagę najważniejszych rockowych rozgłośni na świecie, również w Polsce. Kolejny singiel –„Private Show (My RnR)” –pnie się obecnie na rockowych listach przebojów.

Sinplus zagrają w Polsce 6 października w warszawskim klubie Chmury. Bilety na to wydarzenie w cenie 49 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Sinplus - plakat.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!