Bruklin wystąpi w roli supportu Nocnego Kochanka

Zespoły zagrają razem już 23 lipca w Hype Parku!

Krakowski występ Nocnego Kochanka już za kilkanaście dni! U boku gwiazdy wieczoru zaprezentuje się łódzka grupa Bruklin.

SZCZEGÓŁOWY PLAN KONCERTU:
18:00 – Drzwi
19:15 – Bruklin
20:15 – Nocny Kochanek

Nocny Kochanek i Bruklin zagrają 23 lipca w krakowskim Hype Parku. Bilety są dostępne w sprzedaży na: SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące) oraz SKLEP eBILET (miejsca siedzące).

UWAGA! Ilość biletów na wydarzenie będzie mocno ograniczona.


NOCNY KOCHANEK (Polska) hewi metal:

Podobno można ich tylko kochać albo nienawidzić. Obojętnym pozostać nie sposób. Powstałego w 2012 roku Nocnego Kochanka od lat kochają w Polsce tysiące.

Zaczęło się od grającego wspaniałe klasyczne heavy w stylu Judasów i Ironów zespołu Night Mistress. W niemałym stopniu za sprawą cenionego twórcy filmów animowanych Bartosza Walaszka, który wykorzystał piosenkę grupy w odcinku filmu “Kapitan Bomba” oraz umieścił w animacji zespół właśnie pod nazwą Nocny Kochanek, formacja przyjęła konwencję pastiszu, polską nazwę i zaczęła śpiewać prześmiewcze teksty po polsku. Był to strzał w dziesiątkę. Dziś często koncerty Kochanka są wyprzedane na tygodnie wcześniej, każda płyta jest złota lub platynowa, a występy kapeli podczas festiwalu Pol’and’Rock oklaskiwało kilkaset tysięcy fanów. Oprócz wspomnianego Krzyśka w zespole grają: Artur Pochwała (gitara basowa), Robert Kazanowski (gitara), Arkadiusz Majstrak (gitara) i Artur Żurek (perkusja).

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

BRUKLIN (Polska) rock:
Nowi rockowi gwiazdorzy z Łodzi – tak zapowiedziano powstały w 2018 roku w tym mieście zespół Bruklin w jednym z lokalnych programów. Sami o sobie piszą tak: ” Tam, gdzie tętno sekcji jest zawsze podwyższone, a tkanka gitar wyraźna i mięsista, gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk, tam jest Bruklin”.
Centralną postacią kwintetu jest wokalista i autor tekstów Bartłomiej Makrocki. Wraz z nim Bruklin tworzą: Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (gitara basowa) i Tomasz Adamczyk (perkusja). Choć Bruklin nie ma dużego stażu na scenie, zdążył już wygrać parę przeglądów zespołów rockowych, umieścić dwie piosenki z debiutanckiej EP-ki “#nieznam” na liście Turbo Top w Antyradiu, a także wystąpić na festiwalu Pol’and’Rock. Zespół świetnie łączy rasowego gitarowego rocka z ciekawym przekazem w tekstach, które Markocki trafnie określa jako “miejską poetykę”.
Wystąpi:
NOCNY KOCHANEK (Polska) hewi metal
+
BRUKLIN (Polska) rockKiedy: 23 lipca (piątek) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna
Bilety: 69-90 zł – miejsca stojące, 79-100 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące)
SKLEP eBILET (miejsca siedzące)

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!