Knock Out Music Store otwiera sklep internetowy!

Po kilku miesiącach ciężkich prac, wreszcie jesteśmy gotowi zaprezentować Wam nasz najnowszy projekt!

Od dzisiaj, sklep internetowy znany Wam do tej pory jako Knock Out Shop zostaje przekształcony w Knock Out Music Store. Do naszej dotychczasowej oferty zawierającej wyłącznie bilety kolekcjonerskie na koncerty organizowane przez Knock Out Productions, dodaliśmy około cztery tysiące nowych produktów.

Znajdziecie wśród nich:
– płyty CD;
– płyty winylowe;
– kasety;
– limitowane boxsety.

Nasz katalog zamierzamy nieustannie poszerzać o nadchodzące nowości wydawnicze, które już wkrótce będziecie mogli zamawiać również w formie preorder!

To dopiero początek naszego najnowszego projektu i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz pomysły z Waszej strony. Bardzo nam zależy, aby oferowane przez nas produkty były atrakcyjne dla jak największego grona osób, które do tej pory gościliśmy na organizowanych przez nas koncertach.

Dodatkowo:
Wraz z rosnącą popularnością usługi Paczkomatów, zmieniliśmy dostawcę naszych przesyłek na InPost. Oprócz możliwości zamówienia swojej przesyłki do wybranego paczkomatu, możesz wybrać opcję przesyłki kurierskiej.

– czas wysyłki zamówienia zostaje zmniejszony do jednego dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty (o ile zamówiony przedmiot jest aktualnie dostępny w naszym magazynie!).
– płatności w sklepie realizowane są przy pomocy systemu płatności online PayU.

Wraz z otwarciem Knock Out Music Store startujemy z pierwszą promocją! Do pierwszych stu zamówień, które zawierać będą przynajmniej jeden produkt z kategorii ‘MUZYKA’, gratisowo dorzucimy Wam jedną, losowo wybraną przez nas płytę CD.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz śledzenia sklepu w mediach społecznościowych!

Knock Out Music Store
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!