BlackKay udostępniła wakacyjny teledysk do utworu „Deep Blue”

Kasia Bieńkowska to wokalistka, która w maju 2020 rozpoczęła swoją solową karierę pod pseudonimem BlackKay. Kasia jest dobrze znana w rockowym undergroundzie jako frontmanka i autorka tekstów w hard-rockowym zespole White Highway oraz organizatorka cyklicznej imprezy „Still Of The Night – 80s Rock Live Show”. Jako BlackKay niedawno zapowiedziała swoją pierwszą solową płytę o mistycznej nazwie „Aquarius” czyli… Wodnik, co jest odniesieniem do jej znaku zodiaku. Album jest promowany kolejnym singlem pt. „Deep Blue”, który wokalistka opublikowała zaledwie dwa dni temu!

Wakacyjny teledysk do „Deep Blue” powstał na Malediwach w kwietniu br. Jednak klip i piosenka w letnim klimacie to nie wszystko. Utwór ma znacznie głębsze przesłanie.

  • Nigdy nie robię piosenek bez znaczenia albo takich, które traktują o wakacyjnej miłości. Podobnie było z „Deep Blue”. Tekst mówi przede wszystkim o wolności, którą wszyscy odczuwamy, gdy jesteśmy na łonie natury, ale jednocześnie przypomina, że to łono nam ucieka. Byłam na Malediwach i widziałam, w jakim stanie są rafy koralowe… byłam świadkiem, jak mieszkańcy wrzucają śmieci do tej pięknej, jeszcze turkusowej wody. Jeśli teraz nie podejmiemy żadnych kroków, za 10 lat nie będzie czego ratować. Zwierzęta, takie jak manty, jeszcze 40 lat temu można było liczyć w dziesiątkach tysięcy. A teraz zostało ich tylko 5 tysięcy przez to, że ludzie zabijają je dla własnego „widzi mi się”. Nie chcę takiego świata, dlatego chciałam w klipie pokazać, co możemy stracić. A w tekście pytam „What we gonna do?”uzasadnia BlackKay.

„Deep Blue” to już trzeci solowy utwór BlackKay. Współautorem piosenki jest gitarzysta – Paul Polish Gromadzki. Na bębnach zagrał Przemek Pawlas. Artystka opublikowała wcześniej 2 piosenki – polskojęzyczną rockową balladę „Światło.Cień” i bluesowy „Bring Me The Light”, który doczekał się klimatycznego czarno-białego teledysku. Wszystkie piosenki znajdą się na płycie „Aquarius”, która będzie albumem wizualnym, co oznacza, że do wszystkich pozycji powstaną teledyski. Strefa Music Art. objęła wydawnictwo swoim patronatem medialnym.

Zachęcamy do sprawdzenia fanpage BlackKay w social mediach:

Facebook: https://www.facebook.com/BlackKayOfficial

Instagram: @blackkay.music

Spotify: https://open.spotify.com/artist/2jw6HlAkOPFy1CAu9SujWc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *