Jubileuszowy koncert Agnieszki Chylińskiej już jutro na Gramy doWoli!

Październikowy koncert Agnieszki Chylińskiej odbył się bez Ciebie? Nic straconego!

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy nie mogli być z nami jesienią w Warszawie, ogłaszamy dodatkowy koncert w ramach trasy „WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”. Spotkajmy się raz jeszcze – 30. lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

 

Tak wydarzenie komentuje Agnieszka Chylińska

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” 😉

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów ☺ Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Miejsce: Warszawa – Letnia Scena Progresji / Gramy doWoli

Data: 30 lipca 2021 godzina 20:00

Bilety dostępne na stronie www.progresja.com, www.gramydowoli.pl

19.03-15.04.2021: 79 PLN Normal | 99 PLN Early Entrance

16.04-29.07.2021: 89 PLN Normal | 109 PLN Early Entrance

W dniu koncertu: 99 PLN Normal | 119 PLN Early Entrance

 

Otwarcie bram: bilety Early Entrance: godzina 18:30, bilety Normal: 19:00

Organizatorzy: Randan Music, TOP Management, Progresja, Going., Agnieszka Chylińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *